Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő elektromos gitárnak...

Kezdő elektromos gitárnak milyet ajánlanátok és körülbelül mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Használtan jó lenne ha találnék 20000 alatt. Hol érdemes keresni és milyet? 21/L

2016. máj. 30. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ámen! Igy van ahogy leírtad. Valójában választás kérdése. Kinek mi. Én nem bántam meg hogy villanygitárral kezdtem. Utána az akkusztikus csak megszokás kérdése, viszont fordítva nem működik. Teljesen új módon kell megtanulnia gitározni, teljesen új technikákat elsajátítani. (Persze attól függően ki milyen zenét kedvel illetve szeretne játszogatni)
2016. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nylonos az egy tiszta más hangszer mint az elektromos vagy a fémhúros akusztikus... Ha az utóbbi kettő érdekel akkor elektromossal jobb kezdeni mert az könnyebb (legalábbis szerintem) és azt felhasználhatod az akusztikusnál, de mivel a fémhúros akusztikusokon elég kemény húrok vannak ami ugyebár nehezíti a játékot ezért gyorsan demotiválhat... És az az 1,5-2 év egy egyszerűbb dalocskáig teljesen butaság... Esetleg ha a 2év alatt 6szor eltöröd a kezed akkor úgy van de amugy 3hónap alatt lazán megtanulsz egy egyszerű dalt #TankcsapdaReferencia

De a pénzhez még tegyél hozzá...

2016. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Waff ***** válasza:

Megmondom őszintén, én egy rock-nóta elzúzását úgy értettem, hogy mondjuk egy lassabb tempóban elnyomod a Nightraint a Gunstól....nálam az a zúzás....mert arról volt szó. A "nyócóramunkát" pl egy hónap alatt is simán meg lehet tanulni.....de azt nem mondanám a rock n roll zúzásának...

És még mindig tartom hogy kezdésnek csakis akusztikus.....

2016. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!