Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soundbar 2.2 vs. Hangfal?

KikiLaci kérdése:

Soundbar 2.2 vs. Hangfal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem egy SAMSUNG HW-J250, 2.2 csatornás soundbar 80 wattos hangerővel.


[link]


Mivel nem tudom kipróbálni vásárlás előtt, így kételyek állnak fel bennem..

1, Valakinek pozitív vagy negatív véleménye van róla? Egy Samsung Led TV-re szeretném rákötni, és egyáltalán a mély hangzásáról sem vagyok magabiztos, mert úgymond bele van építve és nincs külön mély láda.. Vannak olyan soundbar-ok amikhez külön adnak mélyládát is, de azoknak az áruk a csillagos eget verik..


2, Ha össze akarnám hasonlítani egy számítógépre való 2.1 hanfallal, akkor sok hangzásbeli különbség lenne?

Nyílván ezekből is sok féle van, de ha típusról beszélünk, akkor kb. ilyenben gondolkozok..


[link]


A soundbart illetően csak a mély miatt aggódok, hogy nem adna vissza hasonlót mint kb egy hanfal mélyládája..


3, A 2.2 azt jelentené, hogy 2 mély is van a soundbarba építve? nem lehet túlságosan nagy ezáltal nem adhat szerintem vissza olyan nagy mértékű méllyet.. Valamit állítani se lehet ezeknek a mélységét, miközben a hangfalak többségénél le lehet venni a mély hangzást, ha nem akarjuk "dübörögtetni"...


4, Ha mégis a hangfal lenne erősebb, akkor ha a Led Tv-n nincsen füllhalgatónak beépített Jack bemenet, akkor milyen átalakító kell, hogy rá tudjam kötni a TV-re? Scart csatlakozóból láttam ilyen audió átalakítót, amibe még egy átalakító kell, hogy jackbemenete lehessen.. ezeket csak olvastam, nem tudom mennyire vállna be, vagy hogy van e jobb módszer erre.. és egyáltalán ezzel az eljárással minőségi hangzást adna vissza?


Előre is köszönöm a válaszokat, remélem valaki sokkal jobban képbe van ezekkel a dolgokkal, mint ÉN!



2016. máj. 26. 11:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!