Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez mennyire rossz hangfal (5.1)?

Ez mennyire rossz hangfal (5.1)?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok nagy hangafalas nem kell nagyon jó de azért tudjon egy kicsit. :)


2016. ápr. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Amikor vásárolsz valamit, körülbelül emg lehet mondani, hogy xy rárért j ót kapsz az adott aktegóriában.


Mondjuk jó hangfalat filmezésre, zenehallgatásra, játékra 2.1-ben 8000-10000 forint körül kapsz. Mondjuk egy Logitechet.

Egy 5.1 hangrendszer komolyabb, nagyobb az elvárásod felé... Azoaknál a minimum határ úgy 20000 körül lőném.


Tehát egy 6000 forintos 5.1-es hangfal több mint kérdéses helyzet.


Szeirntem sokkal jobban járnál egy jó 2.1-el. Vagy tegyél még hozzá, és vegyél egy legalább eflogadható 5.1-est.


Nyivlán megveheted ezt, amit linkeltél, de ennyiértkb mindegy melyiekt váalsztod, ugyan azt tudják.

Én úgy gondolom, megéri rááldozni a süzkséges összeget, és évekig ki fog szolgálni a masina.

2016. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez már jobban megérné?


[link]

2016. ápr. 20. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Logitech Z313 2.1 de inkább a


Logitech Z323 2.1


Nekem az utóbbi van. Gondoltam, hogy beruházok drágább cucra, de egyszerűen nincs rá szükségem. Remek hangzás, feltekerve is tisztán szól, a basszus egy ilyen kcsii, olcsóbb hangfaltól pazar. Már 6 éve megvan, és tökéeltesn működik!


Inkább vedd ezt pár ezerrel többért, és a következő 3-4-5 évben nem kell venned újat, minthogy vesgyél egy olyat, amit linkeltél, és fanyalogj.

2016. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!