Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen superstrat testű...

Milyen superstrat testű gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindenképp superstratot szeretnék mert kihasználom a 24 bundot, főleg metal és blues zenéket játszok, de fontosnak tartom, hogy szép legyen a hang tisztán, torzítás nélkül is, a Jackson nem vált be mert túl erős a hangja, a B C Rich pedig kényelmetlen nekem, olyan 90 ezerig mit ajánlotok ?
2016. máj. 7. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ibanez egy tökéletes választás lenne (nekem is az van) vékony a nyaka ezért nagyon kényelmes (csak ha tremolos hajlik kicsit a nyak emiatt :D de legalább könnyű a gitár is) Nem tudom mit értesz az erős hangzás alatt,az ibaneznek is legalábbis az enyémnek eléggé erős metálos hangja van.Van még a cort bár annak az olcsó gitárjai nem túl jók legalábbis eléggé megoszló vélemények vannak róla,minőségben nem a legtökéletesebb.A 2 műfaj között meg van hangzási különbség de létezik sok féle erősítő,pedál amikből bármit ki lehet hozni
2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan gitát, ami bluesra és metálra is jól szól.
2016. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!