Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BMTH, BVB es akkor ezek rockerek?

BMTH, BVB es akkor ezek rockerek?

Figyelt kérdés
A baratnom csak az ilyen hires (szerintem szar) rock bandakat hallgatja, amit mindenki ismer es megsertodott ram. Tudni kell h en (16L) nem oltozom rockerek, de eleg sok bandat hallgatok. Nem nagyon szeretem az ilyen "poprockot" amiket az ilyen szep fiuk enekelnek. Akkor mar legyen rendes kemeny metal vagy normalis rock ne ez a. . . A baratnom nem iss ismmer kb mas bandakat csak ezeket a hires szarokat BMTH BVB stb. Es akkor kiakadt h en ne menjek holywood undead koncertre mert nem vahyok rokcer. Igen nem oltzom ugy de meg en is kemenyebb szamokat hallgaatok mint o. Ezzel nem . Bandakat akarok fikazni amiket hallgat ne kezdjetekk el haburuzni h a BVB igen is kemeny banda. Szoval szerintetek most o komolyan rocker, vagyis en nem vagyok az? Nektek mi a velemenyetek az olyanokrol akik az ilyesmi bandaka . Halllgatjak es a metallica polora azt hiszik h az egy zene mufaj nem egy banda? Csakk engem idegesitenekk ezek?

2016. máj. 5. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Divatrokker.
2016. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

nos kislányom... én meg azt nem szeretem mikor össze keverik a rock zenét más műfajokkal.

kezdjük ott hogy a BMTH nem is rock zene hanem Metalcore és a BVB pedig Glam Metal vagyis hardcore.

a hollywood undead pedig Rapcore.

szóval csak óvatosan azzal a szóval hogy rock zene mert nem minden rock zene amibe gitár van és dob.

mondjuk nekem az egyik kedvencem a BMTH ami igen is egy kőkemény metalcore. nem pedig POPROCK.a poprock az az ami a disney chennelen szokott menni meg a jonash brothers.meg tököm tudja milyen szarok.oké én is rockrenek mondom magam .de inkább a Metalcore-t hallgatom... Ami nem poprock.. lásd: Close To Home - End Of An Era ;) ugyan ez a műfaja a BMTH nak is.

igaz én 3 éve gitározok metalcore számokat.. :D valahogy ütemesebb meg ritmusosabb nekem egy sima rock számnál:D

oké.. a Metallica is isten király és a scorpions vagy a bon jovi,guns n roses is.inádom De

Egyezünk meg annyiban hogy a barátnőd nem rock zenét hallgat.

Divatrocker?.hogy mi is a rockerséghez vezető út?...

18. életév.. sok sör és egy nagyon kemény pokolgép koncert.. szóval ne divatrockerezzünk itt. mert aki nem tud külömbséget tenni metalcore és rock között az legyen inkább csöndben!

2016. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudok kulonbseget tenni? Nwgyven evesen talan meg tudom, mi az a rock, ocsi.


Igazad van, ez a sok hig fos, amit itt felsoroltok, nekem nem mond semmit. En mar akkor a maidennek es a pokolgepnek csapoltam, amikor ti meg meg sem szulettetek. :P

2016. máj. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

(Botrányos a helyesírásod :DD)

Szóval. Nem kéne megmondd mikor rocker valaki és mikor nem. Most ha én imádom a rockzenét akkor nem hallgathatok pl Twenty one pilotsot mert az hiphop-pop-elektro keverék? Szerintem nem kifejezetten jó bekategorizálni magad szűk keretek közé.

Gerard Way is megmondta: "Nehéz mindig feketében járni" :D

Szóval hagyd a barátnődnek hogy azt hallgassa amit akar és annak hívja magát aminek akarja. A barátnőd is hagyja hogy menj Hollywood Undead koncertre (amúgy...VIGYÉLENGEMIIIIIS:'((((( ) És akkor béke lesz. Mutassatok egymásnak alternatív bandákat amik rock+valami keveréke. Ezáltal tuti akad ami mindkettőtök kedvence lesz. Pl My Chemical Romance :3 :3 vagy Breaking Benjamin, Red, Stb :)

2016. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat^^ lehet rosszul fogalmaztam, de nem bekategorizaalni szerettem volna, csak nem ertem h attool h harom kozismert bandat hallgat miert kell olyan "menonek" lennie h engem lekoptat mikozben mas ezerszer jobb ees kemenyebb bandakat nem is ismer csak az ilyenn alap cucclikat. Ami meg azt illeti, elso valaszolo, igen h mondtam h rock. Mert rockernek vallja magat es ezenn akadtam ki. De en is tudok ilyen extra sznob modon beszelni h mindent a rendes halaal pontos fajtaja kepp emlitek. Akkor pont h a baratnommel kene elbeszellnie mert nala ket kategooria van. Rock es metal. Semmelyik semmilyen allfajat nem ismeri. En ezekkell fellig meddig tisztaba vagyok. Es igen, nem annyira mint lehet te, de azert tudok egyet s mast. Es a helyesirasomat meg olvashatattlansagomat nezzetek el, felvagyok mentve nyelvtan helyesirasbol, es telorol irok ami meg laggol. Bocsanat^^
2016. máj. 8. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
AZt mondod, hogy Hollywood Undead fan vagy, jól értettem? Nem akarok vitát nyitni meg semmi, de szerintem a HU egyáltalán nem keményebb, nem rockosabb, pláne nem metálosabb a BMTHnál mondjuk. A BVB-t csak kicsit ismerem, de szerintem annál sem. Megjegyzem, hogy BMTH és HU fan vagyok.
2016. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Az igen mennyi divatrocker :D bvb egy divat ami csak a kinézetre megy, a régi bmth volt a jó (en is bmth fan vagyok) és nem azért mert oli olyan "szépfiú" amúgy meg ha nem ismeri/ismered a további műfajokat, nem tudjátok megkülönböztetni a rockot és metált meg se szólaljatok ^^ nem azt mondom hogy most tudd milyen a doom metal vagy mi a különbség a stoner és groove metal közt, csak legalább a rock és metal ne keveredjen ^^ egyébként sajnos bvb, bmth, asking alexandria mind "divat" persze vannak olyanok (csak kevés) aki igazán szereti és nem azért mert híresek.

Egyébként ha ez fog divatba jönni, hogy most kihallgat rockot/metált én azt hiszem eltávozok innen :D

és te sem attól leszel igazi nagy "rocker" mert keményebb zenét hallgatsz...

de le merem fogadni hogy a barátnőd that's the spiritről hallgat számokat és a régi deathcore bmth-t nem is ismeri

2016. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát kedves utolsó el kell szomorítsalak, ez fog divatba jönni :D Egyre több ismerősöm van, akik meghallgatták a That's the spiritet, mert ment a Throne az emtívín vagy esetleg tumblrön látták, és úristen máris mekkora fanok és rockerek. Egyikük különösen idegesítő, főleg mikor engem akar kioktatni a zenéről, meg nekem okoskodik hogy mennyit fejlődött a BMTH meg hogy miért a Throne a legjobb számuk. Majd jön azzal, hogy én a keményebb rockot nem is szeretem, merthogy a Throne már annak számít a szemében. Szóval készülj fel, most ez lesz a következő divat
2016. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként amit ti itt poprocknak hívtok, az valójában techno, ha arra gondoltok.

Pop-rock az, amikor a populáris zenét élő hangszerekkel adják elő.

2022. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!