Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soerii & Poolek mért annyira...

Soerii & Poolek mért annyira nagy szám? Én is zenélek igaz műs műfajba, meg önmagam erejéből 530 követőt össze tudtam szedni, mégse játszanak a közmédiumok.

Figyelt kérdés
Techno-t tolok egyébként, ez mondjuk kizáró ok, de ha meg "rádió barátabb" zenét játszanék azt meg lazán lefikáznák...
2016. máj. 4. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
műs más...
2016. máj. 4. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:
irigy vagy? :D
2016. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, te egy barom vagy. már miért lenne irigy? sajnos mo-n nagyon is jogosan ötlik fel a zenészekben a "miért nem én vagyok ott?" érzése. ha megnézed a magyar mainstremet, bármilyen stílusban, 1-2 kivételtől eltekintve vállalhatatlan gagyi mindegyik. ha belegondolsz, hogy ilyen Zorán és Bródy-féle csotrogányok még mindig az első vonalban vannak, és többek között miattuk egy teljes generációnak "nem jutott releváns magyar zene", az azért eléggé elszomorító. Ugyan a Rolling Stones még 70 évesen is tolja, tehát nem a korukkal van gond, hanem azzal, hogy a Stones zenei forradalmat csinált, míg a magyar "nagy öregek" megmaradnak csendes utánzóknak. Szörnyű és Puli egyébként már régen a magyar mainstreamben tevékenykedik - főként producerként - és így ők is kihalásos alapon távoznak majd a magyar zenéből. A technot nem nagyon ismerem, így azon túl, hogy szervezz magadnak fellépések, nem is tudok más tanácsot adni, de az biztos, hogy fb-os statisztikákra felesleges alapozni, ahogy az is, hogy felfedezni (a szó klasszikus értelmében) senki sem fog.
2016. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!