Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-popperek.! *-* Nektek hány...

Zepney kérdése:

K-popperek.! *-* Nektek hány k-pop szám van a telefonotokon/mp3-on/számítógépeteken?

Figyelt kérdés
Nekem telefonon 145 szám van jelenleg, ugyan így számítógépen hiszen onnan másoltam át:D Arra lennék kíváncsi,hogy kinek mennyi van, és ha esetleg meghaladná az én kis 145-öm akkor letudnátok írni pár kedvencet, hátha nem ismerem és megtetszene?:o c:
2016. ápr. 6. 08:55
 1/4 kszk2 ***** válasza:
1 (Nem szoktam letölteni zenéket XD, Az az egy a csengőhangom)
2016. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam ez nincs megfüggve, nem vagyok semminek a rajongója konkrétan amelyik szám tetszik azt hallgatom ettől eltekintve a telefonom ön kb 200 zene van nagyobbrészt angol és egy kisebb részt román zene és egy darab k-pop van (Girls Generation - Catch me if you can) és inkább a pop és dance zenéket szeretném, talán még egy nagyon kicsit rap is
2016. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

K-poppernek nem könyvelném el magam, szeretem a kpop-ot, inkább abból is alány bandákat, de mást is hallgatok.

5oo szám van a laptopomon kb, ezek 2oo9 óta gyűltek össze, amikor elkezdtem koreai zenét hallgatni. A lejátszási lisámon kb 16o szám van, mert ezeket hallgatom rendszeresen.

2016. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 250 k-pop. Mint pl. Bigbang, Block B, iKON, Monsta X.
2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!