Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek meglehetősen szélsőséges a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
(Több) olyan műfajú zenét szeret amik távol állnak egymástól. :)

2016. márc. 18. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A szélsőséges pont nem ezt jelenti :D

Én szinte minden műfajú zenéből találkoztam olyannal, ami tetszett. Klasszikus zenétől kezdve a death metalig sok mindent szeretek.

2016. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én goth/metálos vagyok, de imádom Hatsune Mikut is. Elég távol állnak egymástól.
2016. márc. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szélsőséges az az, amikor csak egyetlen műfajt hajlandó hallgatni a delikvens, és semmi mást. Az eklektikus szó talán jobban passzol ide. :) Kérdésedre válaszolva én ilyen vagyok, alapjaiban véve japán rockot valamint metalt hallgatok, de van a repertoáromban a klasszikus zene (főleg hegedű- zongora), pop, koreai pop, sima rock/ metal, néhány elektronikusabb, alter és a többi. Bármilyen műfajból meg tud tetszeni egy- egy dal. Bár eléggé válogatós vagyok, nem sok dal tud megfogni, viszont az, hogy tesztik-e az adott szám avagy sem, az nem függ a műfajtól, csupán a daltól magától.
2016. márc. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Fogalmazz más módon, vagy megsértődök! ;)

Na jó, nem vagyok ilyen hisztis, de tényleg nem ettől lesz valaki szélsőséges.

Pl. gyerekkoromban hegedülni tanultam, és karénekre jártam, ebből következik, hogy a mai napig szívesen hallgatok klasszikus zenét. Ettől az alaptól függetlenül, imádom az 50-es-60-as évek zenéjét, legyen az akár egy fülbemászó olasz sláger, vagy egy rongylábazós amcsi rockabilly. Viszont, ha megkérdezik, hogy melyik számomra a TOP-könnyűzene, akkor csak azt mondom, hogy a Queen!Szóval, nagy a szórás, de mégsem állítom, hogy "szélsőséges" a zenei ízlésem.

/most mond meg, ilyen alakok vannak szabadlábon.../ ;)

2016. márc. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is metálos vagyok de ennek ellenére gyakran hallgatok jazzt és electro swinget is.
2016. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát... én viszont megsértődőm h így leszóltatok. :(
2016. márc. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!