Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emlékeztek még a Lambadára?

Emlékeztek még a Lambadára?

Figyelt kérdés

A Lambada a gyerek koromat idézi elő,és még most is nagyon szeretem!!

Kicsi koromban rengeteget hallgattam,én és a családom.

Emlékszem még azokra a szép Lambada szoknyákra!Örülök,hogy az interneten újra meghallgathatom.

Régebben mi lemezlejátszón hallgattuk.

Hiányzik az az időszak.Talán mert olyan más idők voltak akkor.

Ti emlékeztek rá?Szeretitek?Mi a véleményetek róla?Mit idéz fel számodra ez a korszak?Milyen élményeid vannak?

A fiatalok véleményét is szivesen olvasom,de leginkább az idősekére lennék a legkivácsibb,hiszen az ő idejükben volt!

Légyszi Kort,és Nemet írjatok!Köszi!


Ú.I:Egyébként én teljesen kiakadtam,mert érdekes módon,míg én iskolában voltam,és a szüleim dolgoztak,betörtek hozzánk,és az össze régi lemezt elvitték,a lejátszóval együtt!!Pedig benne volt a süsü,meg egy csomo régi zene,meg mesék!

Nagyon szomorú voltam emiatt,mert igazi kincseket vittek,akkor el tölünk!


2010. márc. 30. 11:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja!12:07-nek szólt!Elírtam!
2010. márc. 30. 12:13
 12/17 anonim válasza:
12:04-es vagyok.Végig táncoltam,de alig bírtam:)Hétvégén hazautazunk szüleimhez és megkeresem a gyerekkori lambada szoknyám(asszem volt felseje is de az nem fix)kicsit nosztalgiázom:)Ja még mindig érzem a lábamban:)
2010. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12:18-as!Én is Lambadáztam,és Mit ne mondjak már 5perc után is éreztem az egész testemben!!!!

Jó Lambadázást!

Örülök hogy egy picikét sikerül visszahozni a régi szép időket,amikre nagy örömmel gondolunk vissza!

2010. márc. 30. 12:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért a lázadást(is) jelentette nekünk,mert a klipjében meglógott a lány a fiúval.Egyébként valóban hatásos lehet testformálásra!Hazamegyek,kipróbálom én is.Meg szólok a lambadaszoknyás nővéremnek is:)
2010. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az egyik leghatásosabb testedzés!Nagyon megmozgat!Vedd csak elő a lambada szoknyát,ajánlóm mindenkinek ezt a táncot.Annak is aki fogyni akar,de nagyon,meg erősíteni,vagy csak azért mert imádja!
2010. márc. 30. 12:33
 16/17 anonim ***** válasza:

A tiltott tánc. Soha nem értettem, hogy miért tiltott, de lehet, hogy pont ezért tetszett :) Régen simán eltáncoltam, ha volt vállalkozó kedvű hölgy a közelben :) Ma már nem menne, csak egy kis (sok) gyakorlás után. :)

27/F

2010. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdekel-e még, vagy olvasod-e, de azért válaszolok.

Anyukám már terhes volt velem amikor volt az esküvőjük.

Egész éjszaka a lamabdára táncoltak!

Én még egész pici voltam amikor mondtam anyukának hogy én nagyon szeretek egy zenét.Még szinte beszélni sem tudtam csak szavakat pakoltam egymás után össze.

Kérdezte melyiket és elkezdtem neki a lambadát dúdolgatni (na nem tökéletesen, de kivehetően).El nem tudta képzelni anyu hogy egyáltalán honnan ismerem, hisz nekünk nem volt zene lejátszó eszközünk, sem rádiónk szóval soha nem halhattam otthon.

Aztán rájött hogy én azt a pocakjában az esküvőn hallotam, és azóta emlékeztem rá! :)

Mai napig imádom, ma épp egész nap lambadát halgattam, és igaz hogy fáj a térdem és nem bírom hajlítani, de mosogatás meg főzés közben "táncoltam" rá. :)


21/L

2012. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!