Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emlékeztek még a Lambadára?

Emlékeztek még a Lambadára?

Figyelt kérdés

A Lambada a gyerek koromat idézi elő,és még most is nagyon szeretem!!

Kicsi koromban rengeteget hallgattam,én és a családom.

Emlékszem még azokra a szép Lambada szoknyákra!Örülök,hogy az interneten újra meghallgathatom.

Régebben mi lemezlejátszón hallgattuk.

Hiányzik az az időszak.Talán mert olyan más idők voltak akkor.

Ti emlékeztek rá?Szeretitek?Mi a véleményetek róla?Mit idéz fel számodra ez a korszak?Milyen élményeid vannak?

A fiatalok véleményét is szivesen olvasom,de leginkább az idősekére lennék a legkivácsibb,hiszen az ő idejükben volt!

Légyszi Kort,és Nemet írjatok!Köszi!


Ú.I:Egyébként én teljesen kiakadtam,mert érdekes módon,míg én iskolában voltam,és a szüleim dolgoztak,betörtek hozzánk,és az össze régi lemezt elvitték,a lejátszóval együtt!!Pedig benne volt a süsü,meg egy csomo régi zene,meg mesék!

Nagyon szomorú voltam emiatt,mert igazi kincseket vittek,akkor el tölünk!


2010. márc. 30. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sólámuszifájukejundzsélásómifisorááá:))...volt varázsa annak az időnek,én nővérem lambada szoknyájára emlékszem,meg hogy felkért táncolni valamiyen István és nem mertem elmenni vele:)A lambada mindig lázadó zene marad.És emlékszel a táncmozdulataira?Vagy azokat csak mi csináltuk?:)29/N
2010. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
...azokat a csípőficam-szerű csípőmozgásokat:)
2010. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2010. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerintem egyébként a csipőt,és a lábakat nagyon meg tudja dolgozni,és nem csak azt hanem az egész testet, aki még szeret is táncolni rá az akár órákat is tud rá táncolni!Képzeljétek el ha napi 1órát táncolsz erre,akkor milyen hatásai lehetnek 1-2hét múlva.Látszólag is!A lambada nem durva,erőszakos tánc!!

Mitől lenne az?

Láttad a videó klipjét?Én igen,és semmi durvát nem láttam benne!

Én imádom!

2010. márc. 30. 11:57
 5/17 A kérdező kommentje:
11:57!Pontosan ez az!
2010. márc. 30. 11:58
 6/17 A kérdező kommentje:

11:51-es!Nézd meg a klipet,és érdekelne hol látsz benne lázadást?

Egyébként egy színpadon szívesen elnézek egy olyan párt,akik eltudják ezt táncolni!Persze nem összevissza,hanem úgy igazából!

Én tudok rá táncolni!

2010. márc. 30. 12:02
 7/17 anonim válasza:
100%

Szió:)Ha most látott volna valaki biztos azt hitte volna hogy elment az eszem!TÁNCOLTAM a nappaliban a régi jó lambada mozdulatokkal:)Hát mit ne mondjak a lábam már nem a régi(mintha lábizomerősítést csináltam volna),pedig anno táncversenyt nyertem a LAMBADÁVAL:)

25/L

2010. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hűűű, de szerettem :). Volt lambada szoknyám is , irtó büszke voltam rá.

26/L

2010. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

12:04!Na ügye,hogy megmozgat?Mennyi ideig csináltad?Dehogy nem ment el az eszed!Jól tetted!!

Öszintén ha a kövérebb emberkék minden nap táncolnának erre,akkor hamar leadnák a felesleget!!:)Nem?

2010. márc. 30. 12:10
 10/17 A kérdező kommentje:

Hu de jo hogy megmozgattam ma valakit!

12:10-es!Kár hogy csak volt Lambada szoknyád!!Én szeretnék beszerezni egyet-kettőt!Miért is ne???

2010. márc. 30. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!