Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen nyaklánc illik egy...

Milyen nyaklánc illik egy dobosnak?

Figyelt kérdés

Pl: a gitárosoknak pengető szokott lógni a nyakukban.

A dobosoknak nincs ilyesmi?

Mondjuk egy dobverő elég furán mutatna:)

Ötletek?


2010. márc. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi, ami tetszik, és nem zavar a dobolásban. Próbálj meg önmagad lenni, ne azért hordj valamit, mert mások is ezt teszik!
2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak a gitárosoknak lóg pengető a nyakában, akik azért gitároznak, hogy menők legyenek, ezért muszáj a mindennapokban is az emebrek tudtára adniuk, hogy ők gitároznak. Meg azok, akik nem is gitároznak. lal


De te lógass a nyakadba egy kínai cint.

2010. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én komolyan veszem a gitározást például, lehet hogy ezzel akarok továbbtanulni, meg eggyüttes is van, meg ilyenek. De sosem gondolkodtam azon hogy pengetőt hordjak a nyakamba:D szerintem is, az képmutatás.. ez olyan mint mikor valaki keresztény, és direkt minél nagyobb keresztet hord a nyakában, és direkt kint hordja, hogy mindenki lássa:D
2010. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#19:55

A Kínai cin nem is hangzik rosszul:D

Nem azért akarom,mert mások is ezt teszik,hanem mert ez egy jelkép.Akik pengetőt hordanak a nyakukban (legalábbis az én ismerettségi körömben)szeretik amit csinálnak és nem felvágásképp hordják.

Én is azért akarnám,hogy legyen egy szimbólum,amire ránézek és a kedvenc időtöltésem jut róla eszembe.

Ez olyan,mint egy gyűrű a házasságnál vagy egy kedves tárgy egy neked fontos embertől

2010. márc. 29. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!