Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó hogy újjáalakul...

Szerintetek jó hogy újjáalakult a Guns N' Roses? Szerintem nagyon jó Kort és nemet írjatok légyszi

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki, szeretem hallgatni a zenéjüket. Inkább a régebbi albumaik jobban tetszettek.



33/F

2016. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Én is örülök neki. Végre felrázza valami ezt a mocsárba süllyedt, poshadt és szinte halott rockzenei világot.

Ez az amire biztosan mindenki fel fog figyelni.

2016. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van :)


Jól jönne már tényleg ha a Rock-zene ismét átvenné az irányítást a zenei világban

2016. jan. 14. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó, persze ki tudja, mi lesz a mostaniból.


Azt nem tudom, hogy végülis ki van benne a felállásban?

Biztos hogy Duff és Slash igen, de hogy Izzy is benne van, és melyik dobos, vagy az újabb szériások közül valaki, ki tudja.


És nem tudom, biztos nem úgy fog működni, mint régen, Duff időközben a szétcsapott külseje ellenére normális családos életet él már, Izzy viszont olyan szinten titkolózik, hogy lényegében alig tudni róla valamit.


Viszont akkor is jó, hogy újjáalakultak, a rockra ráférne már egy kis tisztítás, nem ám a sok mai fosadék zenék.

2016. jan. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát őszinte leszek: egyik szemem sír a másik nevet.

Ott voltam Slash novemberi koncertjén és az az ember egy Isten. Jobbnál jobb dalokat írt Myles Kennedy-vel és tényleg nagyon jól szóltak együtt. Most egy kicsit sajnálom, hogy megszakad a közös munkájuk. Viszont Axl Rose-nak már kellettek Slash-ék , neki szerintem jót fog tenni a reunion, már csak attól tartok, hogy illúzióromboló lesz a közös koncert. 15/L

2016. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ebből mi fog kisülni, biztosan jó lesz, a kérdés csak az hogy "rutin-robot"-szerűen fogják-e lenyomni a koncerteket, vagy tényleg lesz-e benne köszönet, és "örömegyüttzenélés"...

Szerintem a zenekar egy jó ideje már teljesen másról szól mint régen. Amikor az elején csinálták, a zenekar egy Rolling Stones rajongókból verbuválódott jó rock'n'roll banda volt, gyerekkori haverok vs. gyerekkori haverok elegyéből. Aztán Adlert kihajíntották, Izzy elment, és ez a része a zenekarnak még a nyolcvanas évek végén véget ért.

Axl Rose-nak sokkal inkább fontos a színpadi karizmatika és a show, meg az egész cirkusz és felhajtás (ezt a fajta előadód kedvelem én -tudom, gondoljátok hogy 'születési hiba'), míg Slash (aki számomra mindíg a zenekar legkevésbé kedvelt tagja volt) viszont vérbeli zenész!

Szerintem sem Axl-nek sem Slash-nek és még csak Duff-nak sem volt szükségük most egymásra, csak a Guns-ban felszabadultak az elsőgitárosi és a basszusgitárosi pozíciók, és Axl kibékült éppen Slash-el tavaly, így nem látták akadályát a közös munkának. Duff pedig szintén szívesen ment (szerintem ő nem volt a dolog elrontója "ha csak rajta múlik, legyen együtt a híres trió" jelszóval)...

Szerintem egyébként ezen kívül Axl-nek semmi szüksége Slash-re, egyébként is mondta már nem egyszer hogy ezt a bandát -furcsa módón- más zenekarokhoz képest soha nem a hatalmas haverság tartotta egyben (kivéve persze a bandán belüli klikkeket (például a Slash-Clarke, vagy a Duff-Sorum haverságokat).

Amúgy jó a ritmusszekció is, amit Duff-on kívül a jelenlegi felállásban Richard Fortus (szerintem Stradlin és Huge mellett a legjobb Guns másodgitáros, ráadásul tiszta Stradlin-fazon) és Frank Ferrer alkot, aki helyett azért jobb lett volna Matt Sorum, dehogy ő valaha is beszélni fog-e még Axl-al az is kétséges, nemhogy egy színpadon/turnébuszban lenni vele, bár jelenleg Duff ismét biztos a szárnyai alá venné az biztos, hisz tudtommal a mai napig jó barátok.

Dizzy Reed a csapat biztos oszlopos tagja, és biztos hogy a multiinstrumentalista Pittman is szintén megteszi majd a dolgát ahogyan azt kell, ahogy anno Andreadis (bár nem volt hivatalos tag jól tudom) megtette. Profi zenészek az biztos.

De nem egy 1988-as hangulatú koncert lesz az biztos, és nem elsősorban a zenei fejlődés miatt értem ezt.

Más a zenekar, más a világ, más a rajongók elvárása, sok esetben a rajongók sem ugyanazok már.

Majd ha készítenek lemezt is jövőre az lesz igazán érdekes még! Jó lenne. Bár nem elsősorban Slash meg Duff miatt (szerintem).

2016. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem örülök neki, mert Slash szerintem sokkal jobb Myles Kennedy-ékkel. A régi Guns persze jobb volt (a 90-es évekig), de miután mindenki elhúzott, és "Axl Rose szóló együttese" lett belőle... Na mindegy... :D Meg Axlnek már nincs is hangja, a Chinese Democracy-t már nem is bírtam végig hallgatni...

19/l

2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En nagyon orulok, kedvenc bandam a Guns, es teljesult ezzel az egyik almom. :) A masik hogy eljussak egy koncertjukre. :D Egyebkent en is sajnalom hogy az "eredeti felallas" csak 3 eredeti tagra ervenyes, jo lenne Steven-t vagy Izzy-t is latni a szinpadon... Bar en orulnek Matt-nek es Gilby-nek is.:)

7. valaszolohoz szolnek, hogy a Chinese Democracy szerintem sem valami jol sikerult album, barmennyire is a kedvenc enekesem Axl, de ha 2016-os koncert felveteleket nezel Axl-rol, ahogy a Guns-ban es az AC/DC-ben enekel, akkor hallhatod hogy van hangja! :) Raadasul brutal jo! Ott voltam az ac/dc koncertem Becsben es valami eszmeletlen jo volt. :) 16/L

2016. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!