Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black Metal-ban mit jelent...

A Black Metal-ban mit jelent az a "true cult"?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy sokszor irják igy is: "trve cvlt". Miért? sok mindent tudok a black metalrol, de erre nem találtam választ. Észre vettem, hogy inkább a korai blekk metal bondákat jellemzik igy, mint pl. Darkthrone, Emperor, A régi Gorgroth. szerintem ez egy olyan jelző lehet, amikor egy bizonyos együttes nem tért el sem zeneileg, sem szovegileg a korai black metal-tol. Én igy gondolom, valami ilyet jelent ez a "true cult". Vagy tévedek?

2016. jan. 3. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesek szerint igazi black metal bandákat. Az u-v pedig azért van, mert a régi latin írásban nem volt még u betű, haenm helyette v-t írtak. Ez gondolom tetszik nekik, mert ősi.
2016. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!