Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy képes valaki ilyen...

Hogy képes valaki ilyen zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó zenei műfaj, aminek még egyetlen rajongójával se találkoztam, ezért itt teszem föl inkább a kérdést, hogy mi fogja meg az embereket pl. az improvizációs jazzban. Miért jó nekik ez? A japán rock is ilyen. Mit lehet ebben szeretni?

2016. jan. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Improvizásiós Jazzben mit lehet szeretni? Miért jó annak, aki azt hallgat? Ezt valószínűleg te sohasem fogod megérteni, ha ilyen paraszt módon tetted fel a kérdést... pedig ha elmerülnél egy kicsit ezen gyönyörű stílusban, lehet hogy élveznéd.

Azt meg pláne nem értem, hogy a Jazz-t hogyan tudod a japán rock-hoz fűzni. Azt speciel én se szeretem, de nem hordom le. A jazzben nem csak tanult motívumok jelennek meg, sokkal inkább a zenész által a közönség felé mutatott érzelmek dominálnak. Tény, hogy sokan nem szeretik, de a saját véleményem szerint csak azért, mert nem képesek megérteni, vagy nem is akarják.

2016. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen tudom hogy mit értesz improvizációs jazz alatt, de Glenn Miller király zenét játszott amíg a németek le nem lőtték.
2016. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, mit lehet szeretni pl a popban, mulatósban, discozenében, mégsem teszek fel róla kérdést :D
2016. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A japán rockot egyszerűen csak jó hallgatni.
2016. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!