Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Interneten hol tudok megtanuln...

Interneten hol tudok megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
nekem nagyon az alapok kellenének.:D úgy értem most kaptam meg a gitárom, de kottát sem tudok olvasni, ezeket pl. melyik oldalon tudom megtalálni ? kerestem már gitárleckéket találtam is sokat, de nekem a kotta olvasás-tanulása is kéne meg ezek a legalapabb dolgok. :D
2010. márc. 20. 17:10
 1/7 anonim válasza:

Én youtube-ról tanultam meg egy éve. :D de komolyan.

egyszerűen beírod hogy to play .... on guitar. azt csá. Pl akkordokat vagy akár konkrét zenéket is megtanulhatsz.

A gitár kotta (TAB) olvasása sem nehéz.

sok sikert

2010. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez elég szájbarágós, remélem segít.

2010. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy a TAB kotta használatát tanuld meg valahol(biztos sok oldalon magyarázzák, használj google-t), később töltsd le a Guitar Pro programot, kismillió kottát találsz hozzá a neten, szorgalmasan gyakorolsz és tádááám:D


dedede ha rám hallgatsz, megveszed mondjuk ezt:

[link]

én ebből sajátítottam el az alapokat:D

és áá mit találtam:D

[link]

ez elég jó, menj rá a leckék->>kezdőknek menüpontra, elég jól magyaráz:D

és sok sikert:D aztán majd összefutunk a következő Grammy-díj gálán:D

2010. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát azt kell hogy mondjam hogy sehol...nagyon ritka az olyan aki netről tanul meg gitározni és jól áll a kezében a gitár..konkrétan eddig youtube-on egy embert láttam ilyet..több ember jött hogy magától tanult meg neten stb, megfogta a gitárt,pengetett, és már láttam hogy nem is hjól fogj, a keze sem jól áll..ti lehet hogy azt hiszitek hogy jó meg jól csináljátok, meg az 1 dolog hogy jól szólnak a hangok, de hogy nem lesz szabályos ahogy csináljátok meg normális az tuti..
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az ezért függ attól, hogy mennyire érdekli... nekem például van egy könyvem, ami 3 oldalon csak azt taglalja, hogy hogyan kell a gitárt fogni, hogy álljon a kéz, milyen szügben tartsd a gitárt stb.
2010. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*szögbenxD
2010. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
figy, tök mind1 hogy 1 sorban vagy 10 oldalban írja le, a lényeg nem itt van.. hanem ott hogy legyen egy ember aki nézi hogy hogy tartod, mit hogy csinálsz, mert te magadnak lehet hogy úgy látod hogy jó, de nem biztos..nem lehet neten..
2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!