Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek a gitárok megfelelnének...

Ezek a gitárok megfelelnének nekem?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok és így zöldfülű is a témában. Stílust tekintve hozzám a rock és a blues áll közel tehát majd ilyeneket is szeretnék tanulni természetesen tanári segítséggel. Két gitárt néztem ki az egyik Cort G100 OPB a másik pedig Fender Squier Bullet Strat. Azért nem mentem drágább árkategóriába, mert egyelőre nem akarok kiadni többet egy olyan dologért, ami aztán lehet nem is jön be.Természetesen a későbbiekben ha "kinőném" és folytatni akarom akkor váltanék valami erősebbre csak a kezdetekben valamelyikkel ellehetnék-e? Erősítőt hozzá milyet ajánlanátok? Válaszokat köszi előre is!21/L

2015. okt. 7. 17:04
 1/3 anonim válasza:

A Fender Squier Bullet Strat nagyon jó rock-hoz, Blues-hoz, Jazz-hez, és egy kicsit a metálhoz is, ha lágyabb Jazzes hangzást akarsz elérni akkor a Fender Squier.

A Cort G100 inkább kemény rock-hoz és metál-hoz jó, úgyhogy én a Fender-t ajánlom.

Az erősítőre mennyi pénzt szánsz rá?

2015. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is inkább afelé húztam :) Sokkal inkább az én irányom, ahogy leírtad. Erősítőben nincs még ár a fejemben. A lényege annyi, hogy ne legyen drága de azért egy használhatatlan bóvli sem. Azt is cserélném idővel ha komolyabbá válna az érdeklődésem.A lényege az,hogy kezdőként még nem mennék bele a csúcsminőségbe de azért tényleg az élményt ne húzza le.


Nagyon köszi, hogy válaszoltál :)))

2015. okt. 7. 22:05
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez most jó vételnek tűnik.Vagy nem?

2015. okt. 7. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!