Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi vagy új tankcsapda...

Régi vagy új tankcsapda tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

Melyik koncertek voltak a hangulatosabbak? Melyiken volt nagyobb pogózás ?


Példának linkelek 2 felvételt.


régi:

https://www.youtube.com/watch?v=fth6qhsCpX8


új:

https://www.youtube.com/watch?v=f1ZlQ2e1byo



2015. szept. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak "új" TCs koncerten voltam, de így elnézve szerintem a régi koncerten volt nagyobb pogó, de most is van rendesen :D Én amúgy a régi és új számokat is szeretem.

13/L

2015. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bakker öregszem. :) Még meg se születtél utolsó amikor a sokadik csapda koncertekre mentem. :)

Egyébként a régi régi tcs koncerteket össze sem lehet hasonlítani a maiakkal. Nem hiába nem megyek már el koncertjüket még akkor sem ha helybe jönnek...

2015. okt. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igazi tanker vagyok! Már amennyire csak lehet ezzel a kezdő 15 évemmel ;) De amilyen vissza csak vissza tudok tekinteni mindig is imádtam! :D Most is épp tcs-t hallgatok :D Most /pill régit, de csak mert az jön sorba :D És még most is ugyan úgy aratnak! :D És akiknek nem tetszik, azok soha sem voltak igazi tankerek. És amúgy minden évben másabb lesz egy picit :D És ezért ilyen sikeres. mindig lesz egy új album ami már "nem a régi tankcsapda"... És folyton ahogy jönnek a férgek :D Szóval jönnek az új albumok az előzőek már a "régi tankcsapdához" tartoznak :D Szerintem a tankcsapda tökéletes! :D És akinek nem tetszik annak csak annyit hogy balra a 2. ajtó! ;) ("választ nem ad senki, lehet. De a szíved jelez!" Irgalom nélkül)
2016. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam is Tcs megy most épp, mert a jönnek a férgeket játszottuk el haverommal.. De mostanába inkább Judas Priestet tolok, de azért berakom a tsc-t is sokszor:D
2016. jan. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!