Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az oka az árkülönbségnek a...

Mi az oka az árkülönbségnek a két gitár között? Ekkora lenne a különbség? Mi a különbség minőségileg?

Figyelt kérdés

Most kezdenék bele a gitártanulásba és így sajnos nincs még ebben tapasztalatom, ezért is kérem a ti segítségetek.

Olcsóbb darab: [link]

Drágább: [link]

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 27. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből elég nehéz megmondani mekkora a különbség a két gitár között.

Általánosságban a Fender jobb minőségű, de hogy miben, azt akkor lehetne megmondani, ha kézbe vennénk egymás mellett a két gitárt.

2015. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lássuk csak ami a sounsationokra jellemző: ferde, csavarodott beállíthatatlan nyak, pontatlan sorjás bundok amiket szintén képtelenség szintbe csiszolni, rossz kiképzés, gagyi faanyagok, rossz minőségű hardverek stb stb stb. Az alapprobléma az hogy az ilyen gayibb kínai márkáknál semmilyen minőség ellenőrzés nincs. Lejön a futószalagról és már megy is a repülőre. Vannak olcsó márkák amik jók is pl Cort, Sx, de a soundsation, msa vision, meg a noname vackok kerülendők.
2015. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a Fender CD 60-al kb. egy súlycsoportban lévő, de olcsóbb gitárt tudnátok linkelni? :)
2015. aug. 30. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Fender CD-60 használtan...
2015. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyok... Csak sajnos, amit találok azok sajnos túl messze vannak ugye a személyes átvételhez... Így elég megoldhatatlan... Pest megyében találtam, de én Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lakom.
2015. aug. 30. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!