Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót ajánlotok...

Milyen fejhallgatót ajánlotok játékhoz?

Figyelt kérdés

6-12 ezer forint között keresnék ha lehet gamer fejhallgatót, mikrofonnal. Lehetőleg olyat, ami ki lett próbálva, és bevált. Egy Genius márkájú fejhallgatót használtam, hasonló kategóriában (érintkezési hibás lett)

Szeretném, hogy hangban hasonló minőségű legyen, és a hangszóróknál lévő párnázott rész ne azzal a lebomló hulladékkal legyen lefedve, mert azt kifejezetten utálom

Válaszokat köszönöm!



2015. aug. 26. 21:45
 1/4 10inchhero ***** válasza:
Trust GXT10-et NE vegyél :D valami 5K volt és első nap kettétört, olyan merev a fejpánt része... A hangzása, mikrofonja, stb jó lenne ( a mikrofont használom így is), de nem lehet fejre rakni. Vagy legalábbis óvatosan hajlítgasd, mert amúgy tényleg nem lenne rossz, csak az anyaga... -.-
2015. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen.. én is csak azt látom, hogy mit ne vegyek, sajnos ebben a kategóriában ez ilyen..
2015. aug. 27. 13:21
 3/4 10inchhero ***** válasza:
amúgy lehet csak én fogtam ki egy "selejtet", szóval egy próbát megér :D hangja ki-be is tökéletes, szóval nem kéne ennyire szrnak lennie
2015. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy felmegyek a MediaMarktba és kipróbálgatom, aztán internetről megrendelem vagy ilyesmi..
2015. aug. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!