Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó minőségű fejhallgató...

Milyen jó minőségű fejhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mit kell nézni egy fejhallgatónál hogy jó hangzása, basszusa legyen?

2014. márc. 8. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Játékokhoz, zenére és filmezésre használnám. Olyan 15.000-ig
2014. márc. 8. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Sony MDR-ZX300 van már kb. fél éve, és nincs még semmi baja, ráadásul szerintem nagyon jól szól, ráadásul nem is drága.

[link]

2014. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Mennyire jó benne a basszus? valamint játékokhoz is alkalmas?
2014. márc. 8. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Szerintem jó benne a basszus (lábdob, basszus sávok, minden jól hallható). Bár lejátszó függő, és hogy az hogy van beállítva. :) Mellesleg zenekészítésre, számok kottázásához is rendszeresen ezt használom, és még nem volt baj vele, tökéletesen lehet hallani minden sávot.

Játékokhoz is sokat használom, lehet hallani vele mindent.

Az egyetlen hátránya, hogy sok fejhallgatóval ellentétben ezen sajnos nincs hangerő szabályzó, bár gondolom valamivel több pénzért van már olyan modell, amire raktak.

2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!