Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlotok?

Milyen fejhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Főleg zenehallgatásra használnám.

A szempontjaim: Kényelem, és a kik@!t jó hangzás :)

a keret olyan 50-60 ezer forint, de ha külföldön olcsóbb, akkor olyan 300 dollár.


2013. dec. 24. 22:04
 1/4 plasztik@ä ***** válasza:
23%
creative sound blaster
2013. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AKG, Audio-Technica, Beyerdynamic


Árban és minőségben a felső határ a csillagos ég.

De 50-60 között már egy nagyon tisztességes (de még semmi extra) nyitott rendszerű hifi, vagy zárt rendszerű stúdió fejhallgatót kapsz.

2013. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi! Ha esetleg 1-2 típust tudnál még küldeni, akkor nagyon hálás lennék!
2013. dec. 25. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pesti vagy-e, de ide bemehetsz, ki is próbálhatod őket:


[link]

Kicsit még spórolnék, és megpályáznám az ATH-A700X fejhallgatót. Nekem már egy ideje az van, nem bántam meg. Egy-két árkategóriával magasabb testvérét szerettem volna, de némi hallgatózás után az egyik (asszem tavalyelőtti) Hangfoglalás kiállításon megrendeltem.


Vagy ha a zárt stúdiófejhallgatók jobban bejönnek:

[link]

2013. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!