Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárkombó vagy fej?

Gitárkombó vagy fej?

Figyelt kérdés
100.000 - 150.000 között megéri egy gitárfej + láda , vagy vegyek egy sima kombót? Rockot és metált játszom, néha egy kis bluest.

2015. aug. 24. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon profi, nem erdemes csoves. Egy Mustang 2 megfelel, sok hangzast ki lehet hozni belole. Vagy kis fingi-lingi-csoves fejek (Epiphone vagy Kustom Defender 5H ami nekem van) meg elmennek, de nincs rajta kontroll csak hangero bekapcs kikapcs :) A Modellezoke a jovo!
2015. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az lett :)

Peavey VIP 2

2015. szept. 4. 08:45
 13/15 anonim ***** válasza:
11#-es válaszolóval egyetértek. Ha vagy full profi és nem milliós tömegek előtt játszol, akkor felesleges csöves cucc. Viszont én utálom a modellezős erősítőket, egy műanyag, kásás hangú szar a legtöbb, csak valamilyen hangzást akarnak leutánozni, általában kevesebb sikerrel. Arról nem is beszélve, hogy szarrá kompresszálja/limitálja a jelet, és hiába pengeted gyengén, hiába viszed le a jelszintet a gitáron, akkor is erősen fog megszólalni, teljesen elveszik a játék feelingjét. Megfordult a kezemközött egy-két modellezős cucc, úgyhogy tudom miről beszélek. De senki ne értse félre, ezekből is kilehet hozni egész szép hangzásokat és gyakorlásra vagy szoba gitározásra még mindig ezek a legjobb választások.
2015. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az előzőhöz: párat megnéztem mielőtt kiválasztottam, töprengtem is azon, hogy kell-e ennyi beállitási lehetőség. Jül választottam szerintem, mert nagy szép hangja van, de az biztos h nagyon el is lehet rontani boosttal, comressorral, meg hasonlókkal.
2015. szept. 4. 11:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor az a lényeg.
2015. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!