Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan modern zenéket,...

Tudtok olyan modern zenéket, amelyekben főként hagyományos "hangszerek" szerepelnek, és nincs bennük ének, de nem is hiányzik, mert anélkül is teljes értékűek?

Figyelt kérdés
Aki ismeri Travis Kinget, az tudja, mire gondolok (aki nem ismeri, az nézzen utána, mert nagyon jó!).
2015. jún. 21. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
például a jazz nevű műfajba tartozó zenék 99%-a? esetleg?
2015. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

modern, hagyományos hangszerekkel készített zene

[link]


na meg igen, a jazz is ilyen...


g*ciskedést félretéve, írd be a youtube-ra, hogy epic music és ki fog dobni több száz ilyen jellegtelen négy akkordos valamit...

2015. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
félreértettetek, én valami normális értékes zenét keresek az unalmas jazz és a jellegtelen négyakkordos gyökérségek helyett...
2015. jún. 21. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
az unalmas jazz ami értéktelen :DDDD na, pontosan neked találták ki richard cleydermannt, lindsey stirlinget, havasi balázst és ezek mellé coelhot, fejős évát meg oravecz nórát.
2015. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

ja, a kedvedért rákerestem travi(s) kingre a tyúbon, kidobott egy beautiful mind című nótát. meghallgattam és AZT A SZART ÖCSÉM!!!

az nem elég, hogy négy akkordból áll, az egész kb. olyan színvonalon van, mintha egy tíz éves hülyegyerek leülne a zongorához pötyögni, és sikerülne kibontogatnia a moll hármashangzatokat, iszonyatosan igénytelen, ótvar, giccses tróger zene. ráadásul a hangszerelés és maga a kompozíció is olyan hihetetlenül igénytelen, hogy arra szavak nincsenek. vezetőhangokat kettőz állandóan, hihetetlenül gagyi szintetizátor hegedű szól a háttérben oktávban duplázott dallammal, és mindennek a tetejében az egész szám tartalmaz kb. tizenhat taktus megírt zenei anyagot. poén, hogy ilyen igénytelen, unalmas, öt perc alatt összecsapott gagyikat hallgatsz, és leunalmasozod a jazz-t, de látható, hogy te és a zene, az nagyon két különböző világ.

az ilyen traveszti kingek pedig megmutatják, hogy hová vezet az, hogy minden suttyó trailertrashnek lehetnek midiprogramjai és négy akkordbontás után zenésznek tartják azok, akik beleborzonganak egy mollhármas arpeggióba is. ősemberi színvonal, csak az ősemberek zenéje izgalmasabb ritmusokat tartalmazott mint ez a tömény hányadék.

2015. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gratulálok komám, nagyszerű kommentet írtál. :D van bőven profi munka azok közt, amit felsoroltál, csak úgy látom még nem nőttél fel hozzájuk... :/
2015. jún. 21. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

egek, egész életemben miles davist hallgattam, coltrane szólókat írogattam le és gil evans hangszereléseket tanulmányoztam, s mindeközben nem is vettem észre, hogy nem nőttem fel richard cleydermannhoz :DDDDDDDDDD


illusztrálva. én ezt hallgattam gyarló módon:

https://www.youtube.com/watch?v=BqwjUtf0bas


de nem vagyok sajnos eléggé felnőtt ehhez:

https://www.youtube.com/watch?v=gfsgXJQ0ebU


mondom, hogy te és a zene az nagyon különböző tőről fakadó dolgok :DD

2015. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a nézettségek 140 ezer illetve 14 millió. ez mindent elmond. :DDDD
2015. jún. 21. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

igen, ez tényleg mindent elmond. minél büdösebb a szar, annál több légy van rajta :DD

te komolyan az alapján választasz zenét, hogy hány debil hallgatta meg? :D akkor neked justin biebert és psy-t kell hallgatnod. annyi légy nem tévedhet :D

2015. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!