Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár vásárlás?

Elektromos gitár vásárlás?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni elektromos gitározni de még nagyon amatőr vagyok a gitárokba ezért szeretnék tanácsokat kérni hogy milyet vegyek?

Olyan elektromos gitárt szeretnék amin főleg Indie Rock-ot lehet játszani. Igazából nem tudom hol az arany középkategória de 90k-nál többet nem költenék rá.



2015. jún. 10. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A hangkártya és az erősítő 2 külön dolog. Esetleg, talán, a megfelelő programokkal ellehet pötyörészni, de ahhoz kell egy USB-s audio-interface (külső hangkártya, ha így jobban tetszik, de ez a megnevezés nem teljesen helytálló). De effektpedál minek? Meg ez a "pedálhordócucctok"? Kezdésre teljesen felesleges... Egy gitár kell neked, egy erősítő, egy kábel, egy heveder és egy pengető. Ez minden, amire szükséged van. Erősítőnek én ezt ajánlanám: [link]
2015. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hidd el, hogy jobban járnál, ha ezen az áron néznél valami jó használt gitárt... ugyanazon az áron sokkal jobb hangszert kaphatsz. És ez az ár már elég egy középkategóriás gitárra.
2015. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!