Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő még megtanulok...

Mennyi idő még megtanulok szintetizátoron játszani kottát olvasni, akkordok, stb?

Figyelt kérdés
rendeltem egy Yamaha psr e313 szintetizátort és zenetanár nélkül szeretnék megtanulni szintetizátorozni szintisuli dvd-ről meg a tanító funkció segítségével.
2010. febr. 27. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Tanító funkciót hanyagold.Én is így tanultam meg játszani,egy hasonló szintin.Egyszerűbb megoldás,ha keresel egy dalt ami neked tetszik,felmész a youtube-ra,beírod a dal címét,valamint utána hogy keyboard cover.Én így tanultam,és nagyon gyorsan ment.De ha te kottáról akarsz olvasni,az már kicsit több idejig fog tartani,ahhoz inkább keress egy tanárt.Akkordokat megtanulod könnyedé.Google, Keyboard chords és csak ellesed.Én 2 és fél éve játszom,azóta egy zenekarban vagyok és nem is rosszul csinálom.Ha van kérdésed csak nyugodtan írd le ide :)
2010. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huha, a zene gyilkosai.
2014. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!