Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nah milyen rap szöveget írtam?

Nah milyen rap szöveget írtam?

Figyelt kérdés

Ezek mégcsak első próbálkozások !!!

Nagyon kezdő vagyok !!!


Kezdd el, rohadt nehéz az élet,

fiatalabb korod óta lelkeden a bélyeg.

Megértem, sok álmod van, csakis ez a lényeg,

megtudod csinálni, ne nézd magad növénynek.


Ha akarsz valamit, tenni kell érte,

nem pedig facebook-ozni, a telefont meg tedd le.

Ez az élet, alkoss, cselekedj, tarts ki hisz, ebből lesz a kenyered.

De nem abból hogy, egyfolytába chateltek, a valóságot, az internettel kevered !



Sok ember próbálja a szépet, jót mutatni,

hazudni, alázni, tudtok csak, meg ugatni.

Ezeket az embereket, úgyhívják, kétszínű,

olyanok mint, isten f@*zán pörgentyű.


Nem értem én ezeket a démoni lelkeket,

minek hoznak világra, ilyen eszeveszett selejtet ?

Már tudjuk milyen vagy, az igazi arcod felfedted,

kárhozatra jutsz, hogy régi éned felejtsed.



Néhol lehet zavaros !!!

Kérlek ne nevessetek ki, ha nagyon rossz, és ne alázzatok meg. PLS


Köszi



2015. jún. 7. 05:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy onnan van :D

Unfield

2015. jún. 7. 11:36
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !!!

De nem kérek többet. :D

VÉge, Finito

2015. jún. 7. 11:41
 13/18 anonim válasza:

Gyerekek, hogy ti mekkora szörnyűek vagytok! -.- '

Először is az a bunkó kommentező, aki itt osztja az észt...

Komolyan...hány éves vagy ember...valaki legalább veszi a fáradságot, hogy írjon valamit.....igaz, hogy kezdő de nekem úgyhogy lány vagyok nagyon is tetszett....persze rendben van, hogy mondd el a hibát....de ha azt mondod te is írtál ilyen rappeket, akkor tudod, hogy milyen nehéz...ha valami nem tetszik, akkor írjál jobbat...bánom is én...de hogy ilyen szemétűl megfogalmazni, hogy huu de borzalmas volt....elég gáz...

Kövi, aki azt írta, hogy elég furcsán hasonlít....

Igen lehet..ez sajnos versírásba is sokszor előfordul! De nem csak ezt kell észrevenni...mint te is olvashattad ez csak második próbálkozás! Egyáltalán nem értek a rappekhez de szoktam hallgatni.....és igen lehetne csiszolni rajta de egyébként meg jó...

Nem csak a rosszat kell látni benne -.-'

2015. jún. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Először kicsit rondábbakat írtam úgyhogy ne akadjatok fent, hogy "mekkora szörnyűek...." kösz

Utolsó kommentelő

2015. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13. de számomra a rap-be az a legfontosabb hogy mindenki az egyéni tudásuk által legyen jó,amikor meghallgatok egy nagyon jó számot akkor néha elgondolkozok hogy hogyan tudnak ilyen rímeket ,szókapcsolatokat kitalálni,és ezt nem érzem ha konkrétan mástól vett át akár 1 sort is,legyen akármilyen kezdő de ne másoktól vegyen sorokat,legyen eredeti ,mert nem csak hasonlítottak rá,és ezt nem leszólásnak írom hanem csak személyes tanácsnak,de persze lehet hogy nem nekem van igazam
2015. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Na itt egy értelmes ember, aki nem fikáz másokat. Látjátok...ennyit kellet volna mondani...

Hogy jó de nem egyedi és kicsit gondolkozz rajta! Üljél le mert ez nem arról szól hogy összeszedünk mindenféle rappből (bár nem ezt tette)

Szerintem második próbálkozásra jó és az a legjobb, hogy egyáltalán nincs benne ronda szó! Nekem ennyi a véleményem de az előttem lévővel (14-es válaszolóval) is egyetértek!

2015. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem tudom felfogni ezt a trágár szavaktól való félelmet,attól jobb lesz egy rap hogy nincs benne trágár szó?Szerintem igenis vannak olyan érzések,gondolatok indulatok amiket nem lehet egy ejnyebejnyével leírni mert nem fogja átadni a hallgatónak azt a fokozatosságú gondolatot,mert igen le lehet írni más szép szóval is de van különbség szó és szó között,nem véletlenül létezik ilyen sok szó a magyar nyelvbe,mindegyiknek meg van a helye bizonyos helyzetekbe,de ezzel nem azt akarom mondani hogy a szám szóljon f*s.z f*s.z g*c*-ről,nem kell a másik véglettel sem példálózni mert egy ilyen komment után mindig az jön
2015. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem rossz, két baj van vele, az egyik hogy nem egy adott témáról szól, hanem egy-két helyen kitérsz erre-arra.. A másik, hogy nagyon sok másolás van benne pl.: "Kezdd el, rohadt nehéz az élet,

fiatalabb korod óta lelkeden a bélyeg." Plazma-Egy darabot magamból,"Ez az élet, alkoss, cselekedj, tarts ki hisz, ebből lesz a kenyered.", UNFIELD- #hot16challenge. Ezen kívül nem sok baja van.

2015. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!