Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam zene szöveget de nincs...

Írtam zene szöveget de nincs hangom ki énekelné el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Írtam zene szöveget de sajnos nem tudok énekelni :D szeretnék esetleg szövegíróként befutni de nem tudom hogy ki énekelné el.Egyáltalán nem tudom hogy hova forduljak vagy mit tegyek. Eredetileg nem ilyen célra szántam hanem csak leírtam szórakozásból és megmutattam pár havernak és azt mondták, hogy k***a jó lett. Kérdeztem másokat is akik nem ismernek és nekik is tetszett szóval már csak énekest kellene találni :D Ötletek esetleg?

2015. márc. 28. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért stílust írhattál volna. Egy rapper nem fog neked screamelni, mint ahogy Ozzy Osbourne se fogja előadni az E lucevan le stelle-t az operában.
2015. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szöveg lehet jó de dallamnak is passzolnia kell. Ha tudsz szöveget írni, de dallamot nem akkor állj össze egy jó zeneszerzővel és keressetek egy jóhangú lányt/fiút. Ha meg tudsz dallamot is akkor netes hirdetést is feladhatsz kész dal előadására. Írhatsz többet is mert lehet, hogy a kezdők szerencséje volt, ne érts félre biztos ügyes vagy. Írj még párat szrezz hozzá zenét, állj össze egy énekessel és akár szép karrier is lehet majd belőle :) Majd írj hogy hogy sikerült :)
2015. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főként a 2.nak :) nem nem tudok hozzá dallamot írni de keresek rá valakit :) a stílus az rapp :)
2015. márc. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!