Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó rapp szöveget...

Szerintetek jó rapp szöveget írtam? ( még nagyon kezdő vagyok )

Figyelt kérdés

Még egyszer mondom, még nagyon kezdő vagyok !!!

Mondhatni ez az első felvállalható szerzeményem. ( de próbálkozom )



Csak írom a rappet, nincs megállás

Tollamból a szavak, jönnek mint a messiás.

Lehet béna vagyok, de engem nem érdekel

Magadat hibáztasd, ha célod nem éred el !

Nekem a rap a szívem csücske

Mint egy anyának, az újszülött kölyke.


Ki lehet nevetni, de hagyjatok békén

Először nézzél magadba, és érvágás a végén.

Azt bírom a csajok is a pénzre mennek

Aztán pár hónap után igent mond egy vénnek.

Nem szégyellitek magatokat,ti r*hadék k*r*ák

20 évesen vén rókák húzzák.


Építő kritikákat várok, nem pedik fikázásokat !!!

Előre is köszi a válaszokat



2015. jún. 5. 23:16
1 2
 11/20 Yoni03 ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem erre születtél, de a szöveged fejlődőképes. A rímjeid nem rosszak, csak nagyon gyenge és közhelyes a szöveged. Ha van ihlet, és mondani is akarsz valamit, akkor ülj neki.
2015. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A #2 és a #9 vagyok.


Igazából nem hinném, hogy valóban úgy gondolod, ahogy írtad, csak utánozni próbálod az ismertebb rappereket.


SZóval, ha kedvet érzel hozzá, folytasd, de próbálj meg a sablonoktól eltekinteni, és saját gondolatokat megírni. Nyilván nagyon fiatal vagy, ez nem is baj, de ne úgy írj, mint egy kiábrándult, mindenkit lenéző 40 éves.



Valószínüleg nem a te stílusod lesz, de áttanulmányozni megéri a rímek és szövegritmus miatt, humoros, kedves, és senkit nem sért.

(Persze, lehet kritikát gyakorolni, de ne alpári módon :)))



Erősen retró, de van benne kis intellektus :)

https://www.youtube.com/watch?v=J2kbCJpPn3w&list=PL5D5423AE4..


Ez meg csak simán poén: https://www.youtube.com/watch?v=eDMuCoc_6PE

2015. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

elég gyenge.. az utolsó 4 sor meg pláne..

de miszter busztánál az ak26-nál meg a többi rtm-es verébnél sokkal jobb:D

2015. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia. :)


A szöveged eléggé közhelyes mint ahogyan az előttem lévőek is írták, de még sokat fog fejlődni ha teszel érte. Tudom milyen egy jó magyar rapp szám, mivel évek óta rappet hallgatok. Ha pedig jó előadókat keresel, akkor őket ajánlom: Killakikitt, NKS, Siska Finuccsi, Deego, Tibbah, Day, Saiid, PKO és hasonlók. Lehetőleg ne Bustáékról vegyél példát, hanem a nagyoktól :D. A szövegíráshoz sok sikert! :)


14/L

2015. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Azt bírom a csajok is a pénzre mennek

Aztán pár hónap után igent mond egy vénnek.

Nem szégyellitek magatokat,ti r*hadék k*r*ák

20 évesen vén rókák húzzák.

"


Ez azért érdekes, valszeg nem saját tapasztalat, de igénytelen pasiknak igénytelen nő jut. ENNYI!!!!

2015. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#12

"Nyilván nagyon fiatal vagy"

Igen, még csak 17 vagyok, de mostantól megpróbálok minél egyedibb szövegeket írni, ugyanakkor sokat olvasni és nem trágárkodni !!!

KÖszönöm, megfogadom tanácsaitokat.

2015. jún. 6. 23:20
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyébként most ez a kedvenc rap számom : https://www.youtube.com/watch?v=OsNq79OzM54

Imádom !!!

MCPit-Kezdd el

2015. jún. 6. 23:34
 18/20 Yoni03 ***** válasza:
Azt hittem vagy kb 14 éves, de így 17 évesen már látszik, hogy nincs tehetséged a dologhoz. Én 15 éves vagyok, tavaly volt, hogy elkezdtem írni szövegeket és hasonlóan közhelyes volt, mert nem volt ihlet, aztán szeptemberben nagyon elkapott az ihlet, és kb 3 óra alatt egy 3x16 sor + refrén 4 soros számot írtam. Azóta csak akkor ülök neki, ha van ihlet, és mondani is akarok valamit. Olyan 10 befejezett és felvállalható szövegem van azóta, és csak azok a jók, amiket 1-3 óra alatt raktam össze. Ha elakadok, akkor az azt jelenti, hogy nincs ihlet és kuka, nem azt, hogy majd máskor befejezem.
2015. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Yoni03 ***** válasza:
Egyébként régebben én is hasonló számokat hallgattam, mint az általad belinkelt. FankaDelinek voltak hasonló számai, régen szerettem, most nem tudok ilyen jellegű számot végighallgatni.
2015. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem kérek több választ !!!

Köszi

2015. jún. 7. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!