Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet ez a zene? (új)

Melyik lehet ez a zene? (új)

Figyelt kérdés

Igazából nem sokat tudok róla, így csak bízok benne, hogy lesz, aki ráismer :D Múlthéten hallottam egy részletet rádióban..elsőre elég idegesítő volt :D


Gyakorlatilag az egész zene olyan, mint ha hiányos lenne, mert nincs benne túl sok minden. Olyan a stílusa, mint egy drogos afrikai zene.

A refrén előtt felpörög, utána a refrénben meg csak egy csávó kezd énekelni valami kongás alapra.



2015. jún. 2. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen szakmai tudással neked a kereskedelmi tévék tehetségkutatójának zsűrijében lenne a helyed.
2015. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyik rádióban hallottad azt hallgasd hátha újra leídják. És aztán az oldalukon nézd meg.
2015. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: nem a véleményedet kértem, de nem tudom mit vársz tőlem..tán dúdoljam el, amire emlékszem belőle?

Biztos ismert zene, és elég egyedi is. Aki ismeri, a fenti leírás alapján be is tudja azonosítani.


#2: nem szoktam rádiót hallgatni, csak akkor épp úgy jött össze. Annyira nem érdekel a szám, hogy ezért egész nap rádiót hallgassak.

2015. jún. 2. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsalak kérdező de ennyi infó alapján lehetetlen beazonosítani egy számot.
2015. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: akkor valószínű nem ismered a számot.


A jellegzetességeit leírtam, és új szám. Aki ismeri ezt a zenét, az ennyiből is tudja, hogy mire gondolok, vagy legalább van egy tippje.

2015. jún. 3. 07:22
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=i1Jp-V4jalI köszönöm


Rádióban a refrénben jobban kihallatszott a konga, mint a basszus.

2015. jún. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!