Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongorások, ti kihalljátok...

Zongorások, ti kihalljátok ebből, hogy kellene lejátszani?

Figyelt kérdés
Van egy szám amit el kellene tudnom játszani. Ez egy zene alapüteme, szóval csak a nyolcad. Itt lett épp felvéve, mikor a CD lett csinálva, úgyhogy itt jól lehet hallani: [link] Nem hosszú. Valaki le tudná írni esetleg a kottát? Tökmindegy, hogy hangjeggyel, szolmizációs hangokkal vagy betűkkel, csak legyen meg :D Én is megpróbáltam leírni, illetve le is írtam, eljátszottam, de nem vagyok benne biztos, hogy ez ugyanaz, hátha valaki jobban kihallja.
2015. máj. 28. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

g dúr (g h d) a moll (a c e) c dúr (g c e) g dúr (g h d)


g dúr7 (g h d f g) a moll (a c e) c dúr (g c e) g dúr (g h d)

2015. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már megvan! Annyi, hogy szerintem a második sor elsőjében f nincs, csak g h d g és a harmadiknak az utolsó négy üteme több hang: g c e g. De nélküled nem ment volna!:)
2015. máj. 28. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőt a második sor másodikjának is az utolsó 4 hangja egy g-vel több. Amúgy ment a zöld kéz! Nem lenne kedved még egy utolsó ilyen felvételt lekottázni nekem? Nagyon hálás lennék! :)
2015. máj. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!