Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik az új...

Nektek hogy tetszik az új Linkin Park?

Figyelt kérdés
Számomra hatalmas csalódás a mostani stílusuk. Régen kedvenc bandám volt a Meteora album idején, de most full unalmasak, semmi megfogó nincs benne. Mintha a tömegzene irányába húzódna a stílusuk.
2015. máj. 24. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A régi sokkal jobb volt.. Számomra is hatalmas csalódás volt ez a stílusváltás pár éve..
2015. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változnak, az tény. A Living Things nem igazán tetszett, azon én is ezt az irányt vettem észre, viszont ezek után a Hunting Party nekem kifejezetten kellemes csalódás volt, szerintem kifejezetten tökös album lett, ráadásul egy kicsit más hangzást üt meg, nem próbál egy az egyben a régi dolgaikhoz visszatérni. Szóval értem, miről beszélsz, de én az elpoposodás után most pont egy jobb irányba való elmozdulást vettem észre.
2015. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó albumuk szerintem egyáltalán nem rossz, a saját stílusában kifejezetten jó
2015. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meghallgattam Hunting Party albumukat és azt kel mondjam, kifejezetten tetszik. Főleg a Rebellion számuk.
2015. máj. 25. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, a népszerűséget minden banda növelni akarja, így a rockerek is írnak rágógumi számokat. Nem csak ők, elég megnézni a Nickelback-et.

A LP-re visszatérve, a kedvenc számom tőlük idősebb, mint én. :D (in the end, 13 vagyok) Mondjuk a Darken than blood számuk túl tuc-tuc lett, de nekem így is tetszik.

2015. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már a Nickelback-et is kezdik megutálni :D
2015. júl. 11. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Hát a Nickel új albumán szerintem a Sister sin lett a legkatasztrofálisabb :D Inkább a régebbi szamok miatt szeretem őket is pl burn it to the ground.

2015. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én LP fan vagyok 14 éves korom óta, de tényleg elmentek egy nem annyira jó irányba. Furcsa volt.

Dehát, én mindent szeretek, amit csinálnak, mert ezek is ők :)


27/L

2015. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!