Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy érzitek ezt a Eurovízi...

Ti hogy érzitek ezt a Eurovíziós magyar végeredményt?

Figyelt kérdés

Még ez a 19 pont is sok, amit kaptunk. Szégyen, hogy Magyarország, ahol sok híres zeneszerző született, ilyen szarokat tud csak produkálni.

Ilyen dallal megjelenni Európa előtt..és még ByeAlex-et szégyelltem 2 éve. Hogy jutott el egyáltalán idáig ez a lány? Ennyire nincs ízlésük a magyaroknak?



2015. máj. 24. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök h legalább ennyi pontot kaptunk, de tény h ez a dal valami borzalmasan unalmas volt. A "szakmai" zsűri mindig olyat választ ki akivel biztos esélyünk se lenne nyerni.
2015. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tavaly kállay-saunders jó volt. nem véletlen sikerült jó eredményt elérnie. az ő számának a témája sokkal több embert meg tudott érinteni. byealex száma meg egyszerű, könnyen emészthető volt. mint most a svéd szám. ahogy 2-es válaszomban is leírtam, de ahogy látom, más is írta már, több ország is próbál azért körültekinteni, mire van igény. ezt a Boogie számot rá akartuk eröltetni Európára, hátha bejön...:D
2015. máj. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a Kállay jobb helyezést is elérhetett volna, ha nem ilyen sablonos dnb alapja van.
2015. máj. 25. 13:38
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
igen, valóban jobb hely is lehetett volna, de szerintem nem nyerhettük volna meg akkor sem. Úgy hallottam h aláíratnak valami papírt a jelentkezőkkel arról h ki tudná megrendezni a dalfesztivált. Nem tudom h igaz e csak hallottam. A másik meg az a gond Sander-el, hogy...ne legyünk álszentek az is hozzá tett a dologhoz h félig fekete. Konchita azért nyert legfőbképp mert transxesuális. Nyugati média azokat preferálja akik vagy nemileg zavartak, vagy nem fehér. Lehet tagadni, de ez nem változtat a tényen h így van. Azzal h egy félvért küldtünk tavaly azt mutattuk Európának h milyen elfogadóak vagyunk, ahol mindenki magyar lehet származástól függetlenül. Ha azt a dalt egy fehér énekelte volna egyáltalán nem lett volna ekkora sikere. Svédország még a nyugati világnál is liberálisabb, ott a himnuszt sem lehet énekelni mert sérti a kisebbségeket. Ha Boogie cigány lenne, zsidó, vagy fekete, rögtön megugrottak volna azok a pontok. Eurovízió inkább szól a jelen politikáról, mintsem a dalokról.
2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es


A feketében igazad van.

2015. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!