Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy érzitek ezt a Eurovízi...

Ti hogy érzitek ezt a Eurovíziós magyar végeredményt?

Figyelt kérdés

Még ez a 19 pont is sok, amit kaptunk. Szégyen, hogy Magyarország, ahol sok híres zeneszerző született, ilyen szarokat tud csak produkálni.

Ilyen dallal megjelenni Európa előtt..és még ByeAlex-et szégyelltem 2 éve. Hogy jutott el egyáltalán idáig ez a lány? Ennyire nincs ízlésük a magyaroknak?



2015. máj. 24. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a nyertes dal ezerszer rosszabb mint a magyar dal, de ízlések és pofonok
2015. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

én is így látom kérdező.

egyetértek a közvéleménnyel is, hogy a miénk egy unalmas dal, a téma meg túl komoly, ez a világbékés akármi már az embereket legkevésbé sem érdekli, akármennyire szomorú is.

a svédek dala ennél sokkal könnyebben fogalmaz, de maga a dal sem egy ilyen depressziós, melankólikus hangulatú.


emellé meg természetesen ott van a szokásos politikai szimpátia is, tehát nekünk vagy nem kellene indulnunk, vagy 2x annyira kellene tepernünk ahhoz, hogy lenyűgözzük a nézőket.

ezt annó ByeAlex odatette...nagyon egyszerű, semmitmondó dal, nem akarta vele a világot megváltani, nem akart ő lenni európa legprofibb előadója.

mi általában itt rontjuk el. kiküldhetnénk a legkompromitálóbb személyt is, de A Dalban inkább keresnek egy aránylag jó hírű előadót...

mondjuk én alapvetően jobban örülök, hogy egy olyan ember vall kudarcot, aki nem jelent számomra túl sokat.

wolf kati is egy csodafegyver volt...:D


lehet, hogy a leander rising-ot kiküldték volna, akkor vittek volna egy kis színt ebbe a hígfos popzenés palettába, és valószínűleg sokkal jobb eredményt elértek volna...

2015. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem az orosz pl nagyon tetszett, a svédre annyira nem figyeltem.

Viszont én már azt mondom, hogy szerintem a magyarok direkt arra hajtanak, hogy még véletlenül se nekünk kelljen rendezni a következő fesztivált.


Én, mint mondhatni kezdő zeneszerző össze tudnék dobni egy olyan 3 perces zenét, ami garantáltan az első 8-ban benne lenne. Nem hiszem el, hogy a hozzáértők, akik már több éves zeneírási tapasztalatokkal rendelkeznek képtelenek egy ilyet készíteni. Ez ki van zárva.

2015. máj. 24. 10:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem még a német és az osztrák versenyző IS ,jobb volt!


Én azt sem értem ,hogy ,,hogy kaphatott Boggie 19 PONTOT!? :O

2015. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Akármennyire is ezt hangoztatják,de az Eurovízió nem arról szól,h kié a legjobb dal.
2015. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
majd jövőre jobban meggondolják ilyen Rákay Philipek hogy milyen fost küldenek ki Svédországba, ez a dal pont ott végzett ahová való a legvégén
2015. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a nyertes svéd produkciót, mert tegnap lemaradtam róla. Hát valami elképesztő. Látványilag és zeneileg is. Megérdemelték az 1. helyet.
2015. máj. 24. 13:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Na de ebből is látszik, hogy az egész "A Dal" is meg van játszva. Hány embernek nem tetszik ez a Boggie fos, és mégis ő jutott ki a döntőbe. Kizárt, hogy szabályos úton.
2015. máj. 24. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
A svéd egy kb. gyenge Avici koppintás.
2015. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

9-es


Milyen Aviici ???


És sokkal jobb ,mint Boggie.

2015. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!