Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár vásárlásban kéne help!?

Gitár vásárlásban kéne help!?

Figyelt kérdés

Szóval most év végén az álmom teljesül,kaphatok egy basszus gitárt.Csak hát, eddig nem gitároztam így nem tudom milyen gitárt nézzek.Azt hallottam hogy első gitárnak ajánlanak egy használt Ibanezt,mert hogy jó márkájú,de ha nem jön be nem dobtam ki annyi pénzt érte.Rockot,metált szeretnék tanulni rajta:)

Árban a max nálunk kb 110.000 Ft

Szóval néztem pár gitárt,nektek mi a véleményetek?


[link]


[link]


[link]


A trollok hagyjanak,a gitárhoz értők meg okítsanak mire figyeljek gitár keresésben pls!:D



2015. máj. 18. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagy kavarodás van. Azt írtad, basszusgitárt kaphatsz, de a belinkelt gitárok egyike se basszusgitár.

Előbb döntsd el, hogy normál elektromos gitár, vagy basszusgitár az, ami kell. Ha az utóbbi, akkor rossz kategóriában keresgéltél a boltban.

2015. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú!Tudnál linkelni basszusgitárt,amit te jónak tartasz és nem az egekben van az ára?:)

Nem kérek oltásokat a továbbiakban,kezdő vagyok és a basszusgitár kategóriához voltak sorolva:)

2015. máj. 18. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

és ez milyen?:D

2015. máj. 18. 19:47
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


és ezek :'D?

Bocsi így magamban próbálkozok *-*

2015. máj. 18. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek már teljesen jó próbálkozások. Nem oltani akartam, csak szólni, hogy keverted a dolgot.


Én az Ibanez GSR200-at ismerem, konkrétan nekem is volt, maga a gitár nem rossz, de szerintem az aktív elektronika hangminősége nem valami jó benne.

Inkább a GSR180-at javasolnám, vagy mondjuk egy SX-et. De a Cort se rossz...


[link]


Számolj még arra, hogy kéne egy erősítő is hozzá.

2015. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt is akartam kerdezni!:) jo lenne tudni hogy milyen erositot ajanlotok ezekhez a gitarokhoz
2015. máj. 18. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még a komik,tanácsok!:)
2015. máj. 18. 22:21
 8/8 Jóarc ***** válasza:

Kezdőként gondolom nem lesz szükséged bivalyerős, vérprofi kombókra meg fejekre, szóval itt van néhány ötlet gyakorló kombó vásárlásához:

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!