Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Zedd új...

Mi a véleményetek Zedd új albumáról, a True Colors-ről?

Figyelt kérdés
Nekem Zedd egyik kedvenc zenészem, de számomra ez az album egy hatalmas csalódás. 1 szám van a 11-ből ami vmennyire tetszik, de az se a legjobb. Leginkább olyanok véleményére vagyok kíváncsi, aki szereti Zeddet, de persze minden választ szívesen olvasok :)

2015. máj. 18. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy nekem a True Colors nem ezt a senki kis Zedd-et, hanem Cyndi Laupert jelenti.
2015. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég primitív megszólalás volt, de azért köszönöm
2015. máj. 21. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt primitív. Én ezt gondolom erről az egészről. Nem nagyon bírom az ilyen tucatzenéket.
2015. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem tetszik a zenéje tiszteletben tudom tartan, de szerintem egy Grammy-díjas zenészről elég primitív dolog úgy beszélni, hogy "senki kis".
2015. máj. 26. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Manapság egy "senki kis" is nyerhet Grammyt, szóval ez egymagában még nem garantálja az előadó magas színvonalát, és a nagy zenei értéket.

Én eddig úgy vettem észre, Zeddben semmi különleges, vagy kiemelkedő nincs. Persze lehet, hogy a véleményem még változni fog később, de jelenleg így állok.

Persze van, akinek tetszik, de nekem nem.

2015. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!