Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Paul McCartney tényleg meghalt?

Paul McCartney tényleg meghalt?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a boltban egy könyvben erről a teóriáról, és itthon utána néztem. Ezt a linket találtam, és bár a borítók magyarázatai nem annyira egyértelműek, de a dalszövegek annál inkább!

Ki mit tud az egészről?

[link]



2015. máj. 8. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hivatalosan még él.
2015. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A cikkben még erre is van magyarázat!
2015. máj. 8. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Belemagyarázlás... Az emberek hajlamosak arra hogy mindent jelnek fognak fel ami a teóriájukat igazolja.
2015. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy ősrégi összeesküvés-elmélet, nagyon kicsi az esély rá, hogy valóban igaz. Persze mindneki azt hisz el, amit akar...
2015. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Régebben még 1966-ot írtak az ominózus autóbaleset dátumaként. Azért mert akkor valóban szenvedett kisebb motor balesetet Paul, ami miatt össze kellett varrni a felső ajkát ezért növesztett a Beatles is bajuszt rövedesen.

Úgytudom a Paul Mccartney meghalt teória 1969-ben tetőzött amikor "eltűnt" skóciai farmján és nem lehetett látni nyilvánosan egy kis ideig. Valójában az történt, h az első szóló albumán dolgozott és igyekezett megemészteni a Beatles szétválását, amit majd csak később jelentett be, és friss házasok voltak Lindával.

A konteó blogon meg az általad linkelt oldalon is lehet egyet s mást olvasni ami eléggé nagy fantáziával lehetne valós. DE gondolkozz ha a valódi McCartney meghalt és helyettesítették vkivel az az alteregó, h tud olyan nagyszerű dalokat írni mint a Hey Jude, a Penny Lane v a Let it be és még sorolhatnám. Továbbá, h tud hirtelen együttműködni a többi taggal, a különösen gunyoros és epés Lennonal aki közismerten nem tett lakatot a szájára.

Ha ez még mindig nem elég akkor, h integrálták a családjába, az apja akkor még élt és testvére is van. Szóval ez csak csoportos képzelgés, belemagyarázás. Elkell fogadnunk a tényt az a Paul McCartney aki a mai napig járja a világot még mindig ugyanabból a darabból van.

2015. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Danke!
2015. máj. 8. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy meg ha igaz akkor a "pót" Mccartney sokkal több dolgot ért el mint az igazi, mivel ő az elmúlt 50 évben koncertezik és ad ki lemezeket.
2015. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 :DDDDDDDDDDDD ***** válasza:
35%

Ha így van (bár én nem hiszem!) akkor a dublőr szinte jobb mint az igazi! Ő írta a Let it be-t, a Yesterday-t stb.

Én nem tudom elhinni!!!

2015. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 :DDDDDDDDDDDD ***** válasza:
89%
Ez nevetséges: " A borzalmas ütközésben Paul feje leszakadt..."
2015. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én erre ennyivel tudok válaszolni:

https://www.youtube.com/watch?v=kt0g4dWxEBo

2015. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!