Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fiúk körében mennyire...

A fiúk körében mennyire népszerűek a KPOP számok, együttesek? (Pl. Vixx, SHINee) Vagy inkább a lányok szeretik az ilyen stílusú zenéket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

ja, meglepő módon a színes hajú, táncoló srácokat főleg lányok szeretik nézni


felmerül a kérdés, hogy a KPOPos, csajokra nem kíváncsiak-e a fiúk és az igazság tulajdonképpen az, hogy de, viszont ők el tudnak vonatkoztatni, simán reálisnak tartom, hogy valaki kiveri az EXIDes fancam felvételre viszont a többségünkben szerintem egy percig nem fordulna meg, hogy jó zene amit csinálnak vagy, hogy tehetségesek, stb

2015. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Én fiú vagyok és szeretem a Girl's Day-t, elsősorban a személyiségük miatt, a zene másodlagos.


A fiú bandákat viszont undorítónak tartom, egyes nőkben több férfias tulajdonság van mint egy bandában együttvéve.

2015. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak fiúk, akiknek tetszenek a videók és zenék. Ha érdekel keress rá 'React to (valamilyen kpop szám)' videókra youtube-on. Fiúk is megnéznek MV-ket és tetszik nekik.

Persze ők azt nem látják, hogy milyen a személyiségük, ahhoz interjúkat és variety műsorokat kéne még nézniük.

(Ajánlom a K.Will - Please Don't reakcióvideókat, mindig derülök rajtuk :D)


Off:

Amúgy sztem csak megjátsszák a cukiságot a fiúk. Mindkét oldal valamilyen szinten megjátssza magát. Nekem a lányoknál a túlzott finomkodás az, ami nem tetszik. Annyira kényesek néha.. Lány vagyok és engem inkább ez idegesít. :)

2015. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nállunk 2 osztálybol 1 fiú se.
2015. máj. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ismerek olyan fiút, aki szereti a kpop-ot. Főleg a repp miatt, szóval inkább BTS, B.A.P. és EXO rajongó. Persze a lányokat jobban érdeklik a fiú csapatok, de a fiúk körében is lehet népszerű (nem a tagok miatt, hanem a zene miatt)
2015. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyaroknál alapból kevesen vannak, ebből a kpopperek még kevesebben és most találj a maradékból kpoppert. >< Nem lehetetlen, de alapból kevés van.
2015. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én fiú vagyok ! És egyaránt meghallgatom a lány és a fiú bandákat is ! Sőt szeretem is őket mint rajongó. Nem szeretem a magyar zenéket így nekem egy teljessen más kultúra jött be ez a kpop :D

Ui.: nem nem vagyok meleg , mielott felmerulne!

Meg a most megrendezett block b koncertre is megyek szerintem.

22/F

2017. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!