Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó a zenei ízlésem?

Szerintetek jó a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés

Paramore, Three Days Grace, The Pretty Reckless, Panic! At The Disco, Black Veil Brides, Starset, Apocalyptica, Bring Me The Horizon

Az osztálytársim állandóan leugatnak, hogy a szar magyar számokat nem ismerem és szünetekben is mindig kimenekülök a teremből, hogy ne halljam azokat a zenéket amiket beraknak totál hangosan.


2015. ápr. 15. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
+ Juliet Simms
2015. ápr. 15. 17:37
 2/6 anonim válasza:
100%
Én pont ezeket utálom a legjobban, de te ilyen fajta vagy aki ezt szereti. Fogadd el és hallgasd te meg ezt. Nem mindenki szeretheti horvát tamást meg a nézését meg a járását..:D
2015. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
nem és nem, nem azért mert nem hallgatsz Majka & Curtist stb-t
2015. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pocsék az ízlésed, igazi tucatember vagy, gratulálok! de ne félj, az osztálytársaid azért csesztetnek, mert ők is azok, és emiatt frusztráltak. hallgass weather reportot és oltsd be őket, ha nem ismerik.
2015. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan, hogy jó vagy rossz zenei ízlés.
2015. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ismerem különösebben ezeket a bandákat, de elnézve több másik topicot nekem az jött le, hogy a te korosztályodban jelenleg főleg ezek a mainstream zenekarok. Egy-egy számukat meghallgatva nekem egyáltalán nem jönnek be, pedig én is rockot hallgatok.
2015. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!