Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Normális ha egyik napról a...

Normális ha egyik napról a másikra megváltozik a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés
Mármint tegnap még nem tetszett annyira a Metallica, de ma meg iszonyat teszik az zenéjük. Meg egy het hallgattam meg kb. egy FOB-s számot ami nem tetszett most meg újra meghallgattam és ez is nagyon tetszik. Normális ez???

2014. júl. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt tavaly nyáron... Mindig popot hallgattam de meghallgattam egy FOB számot, onnantól kezdve amúgy a kedvenc bandám. Aztán egy napon több ""durvább"" dalt is meghallgattam, és azóta szeretem a Kornt, a Black Veil Bridest, az AC/DC-t és ehhez hasonló előadókat. Mosmár csak rockot és metált és az alágaikat halgatom c: 13/L
2014. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, ha Metallicát hallgatsz, er az jó, csak még nem mindenki tudja.

Amúgy meg annyiféle számuk van, hogy mindenki találhat neki tetszőt.

2014. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó csak furi volt h egyik napról a másikra.. most meg nem tudok leállniXD
2014. júl. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!