Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a GazettE...

Szerintetek ki a GazettE legfélénkebb tagja?

Figyelt kérdés

Rengeteg interjút néztem és olvastam róluk anno, még azt is tudtam, hogy ki milyen cigarettát szív, de utoljára körülbelül két éve foglalkoztam velük, és most újra előszedtem őket - a nulláról, mert a nevükön kívül, és azon kívül, hogy Kai imád főzni és nem dohányzik, semmit sem tudok. :D (Mondjuk azt sem felejtettem el, hogy Ruki mindent megnyal...)

Reita és Aoi tudtom szerint nem olyan beszédesek, de kicsit sem tartom őket visszahúzódónak vagy szerénynek, inkább csak szűkszavúnak és erős jelleműnek.

Én Uruhára tippelek a the GazettE legfélénkebb tagjaként, valaki egyetért velem? Ha igen, miért, és ha nem, miért? Valahogy úgy képzelem el, mint Tommy Joe Ratliff-et.



2015. ápr. 10. 15:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Uruha mint félénk??? Na ilyet sem hallottam még :D Élőben is volt már szerencsém anno látni/hallani őket,és nekem egyáltalán nem tűnt Uruha félénknek,sőt elég erőteljes kisugárzása van.Szerintem egyértelműen Kai a félénk,azzal a kis szende szűz mosollyal XD Amúgy vicces,de én is ugyanígy vagyok az újrakezdéssel,lassan visszafertőzi a jrock az embereket :D?
2015. aug. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IcecreamPanda! válasza:
100%
Előző válaszolóval egyetértek, nekem is volt szerencsém hozzájuk élőben, de Uruha tűnt az egyik legmagabiztosabbnak. Szerintem Reita az, aki kicsit visszahúzódóbb, bár mindegyik srácnak elég erőteljes karakterjegyei vannak. :D
2016. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!