Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a számnak a címe?...

Mi ennek a számnak a címe? (gitár kottázva)

Figyelt kérdés

Mi ennek aszámnak? Ez adallam megy közben:(aki tudja nézze meg és tud gitározni) köszi :)

------3-5-3-0---------------------

1-3-5----------5(555555)3(333333)-- többször

----------------------------------

----------------------------------

----------------------------------

---------------------------------- (a zájelben aszámok azt jelentik, hogy hosszan tartva)



2015. ápr. 8. 01:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a 0 után kezdődik az 5(5555) csak elcsúszott ! előre is köszi :)
2015. ápr. 8. 01:25
 2/18 anonim ***** válasza:
Ennyiböl senki meg nem fogja mondani...."5 millió" zene így kezdödik. Szóval egy kicsit részletesebben, ha lehet(hol hallottad, mikor, milyen stílus, stb)?
2015. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
régies stílus, és ez csak a dallam a zene közben kb végig.csak simán énekel egy férfi hang benne.
2015. ápr. 8. 14:12
 4/18 anonim ***** válasza:
Ritmus és ütem nélkül esélytelen, hogy bárki is tudna válaszolni, hisz azt sem tudjuk hogyan kéne szólnia, csak leírtad a hangokat...
2015. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
LoL.
2015. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
new wave stílusú, elektronikus zene. és rendes ütemre megy.. nem túl gyorsan..
2015. ápr. 8. 21:54
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de nincs olyan, hogy "rendes ütem". Minden ütem rendes és mi nem tudhatjuk, hogy neked mi a gyors és mi a nem gyors.
2015. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem azért, de az E1 húron a 0. bund, és a B2 húron az 5. bund az ugyan az a hang... milyen hangolásban van a szám? (Nem mintha bármit is segítene megválaszolni...) Egyébként nem is értem, hogy találtad ezt a tabot... mármint én általában konkrét számokra keresek rá (bár néha van, hogy találok valami érdekeset, amit nem ismerek, de cím, meg minden ott van) szóval nem vágom ezt az egész szitut...
2015. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezt a találmányt szabadaztatni kéne. A második húr 5 az egyenlő az első húr 0-val. Ez így összesen 5 hang.

ti ti ti ti ti ti ta Egy ilyen ritmus kihozható belőle és még számos másik is :-)

2015. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 szabadalmaztatni
2015. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!