Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tartsam a gitárt, hogy...

Hogyan tartsam a gitárt, hogy kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
Klasszikus, akusztikus gitárom van és tudok gitártartásokról, de valahogy egyik sem esik kézre valamiért. Hamar bemerevedek vagy már az elején érzem, hogy sehogy sem stimmel. Befeszülök és így képtelen vagyok a magára a gyakorlatra koncentrálni..

2015. ápr. 7. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mondjuk a kezedben
2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú micsoda szellemes, poénos válasz. A földhöz csapkodom magam kitörő hahotázásom közepette...


Most komolyan. Ez egy valós probléma. Képzeld van több féle gitártartás és sehogy nem megy az elhelyezkedés. Mit lehet a befeszülés és kezem beállása ellen tenni? Erre vagyok kíváncsi, nem a az ilyen "hú de vicces se válaszokra" Nem vagyok komlett barom, hogy alábammal próbáljak rajta játszani...

2015. ápr. 7. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát megpróbálhatsz lábbal is játszani elég érdekes lenne de lehet hogy menne
2015. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Talán kéne egy tanár, aki megmutatja és elmagyarázza...
2015. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Te jó isten..... inkább tedd le a gitárt! Keress más hangszert, ez nem neked való!
2015. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Zongorázz azt nem kell tartani
2015. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csesszétek meg
2015. ápr. 7. 20:50
 8/8 anonim válasza:
Elsőre mindenki kényelmetlennek érzi,de nem kéne befeszűlnöd. Szerintem valamit rosszul csinálsz. Annak a válaszolónak pedig igaza volt, hogy jobb lenne egy tanárt keresned. Egyedül gitározni megtanulni nehéz. Az oké, hogy tudsz tanulni néhány akkordot magadtól, de megtanulni normálisan játszani sosem fogsz tudni, ha egyedül tanulsz. Vannak kivételes esetek,nem akarok köcsög lenni, de úgy látom, hogy te nem az vagy.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!