Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlottok, amely olcsó, dupla hangszedős, jól szól és jó a műszaki felszereltsége (pl. kényelmes nyak)?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék egyet beszerezni, olyan 25.000 HUF -om van rá. Leginkább egy olyan gitár kellene, aminek minőségi a teste, hogy, ha kinövöm, cserélhessem a hangszedőit egy komolyabbra (tehát tuningolhassam). Egy kicsit gagyin sikerült megfogalmazni, de köszönöm a segítséget előre :)


Most jelenleg egy Behringer strat copy gitárom van + egy Harley Benton HB20G egy Korg AX5G multieffektel. Nem tetszik a hangja a kombónak és az effekt kombinációnak, túlságosan digitalizáltnak találom, ezért cserélném le azt egy Roland Cube 30 -ra. A youtube -on hallgatott tesztek alapján tetszetős, csak nem tudom, hogy a gitárommal hogyan szólna.


2013. ápr. 23. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Squier Bullet Strat HSS
2013. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmilyet... az olcsó és minőség nem járnak kézen fogva... és hiába veszel egy 25k-s gitárt és veszel bele egy mittumén 40k-ós hangszedőket ha az alap fa szar és az összerakás gagyi, pénzkidobás az egész..

50-60k-ón alul nem kapsz normálisnak mondható gitárt, és még úgy is csak használtan valszeg... ha tényleg komolyan gondolod a gitározást inkább gyűjtögess még, ha meg mindenképpen akarod de csak ennyit tudsz rászánni akkor sok jót ne várjál, és még fontosann ne próbáld tuningolni mert pocséklás inkább rakd félre egy jobbra...

2013. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Amúgy rosszul fogalmaztam, nem rossz a cuccok hangja, csak nem tudom jól beállítani, no meg kinőttem. Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!