Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem találok a korosztály...

Miért nem találok a korosztályomban olyan embereket akik klasszikus Rock And Roll-t hallgatnak? 16/L

Figyelt kérdés
Pl.: Led Zeppelin, Jafferson Airplane, Rainbow, Black Sahbbath, Rolling Stones, Pink Floyd, The Doors, The Beatles, Free stb stb stb....

#zene #rock #miértnincssenkiaközelemben
2015. ápr. 2. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már megkérdezted.
2015. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Led Zeppelintől pár számot szeretek. :) De a többi nem az én stílusom (illetve még egy Rolling Stones szám).


17/L

2015. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Azért mert az a menő ami most jön ki. De szerintem meg az, ami időtálló. A mai slágerek kötve hiszem hogy fennmaradnak, naponta változik a trend. Viszont régebben minőségi zenék (is) készültek, amik időtállóak és még évtizedek múlva is hallgatni fogják. Én például Queen rajongó vagyok, csak ez közröhejnek számít. (Emellett pedig klasszikus zenét játszom, ami meg végképp nem ma.) Remélem segítettem, 13/L.
2015. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

@harmadik

A "minőségi" eléggé szubjektív jelző. Az, hogy közröhejnek számít régebbi zenéket hallgatni, baromság. Pont, hogy a klasszikus rock rajongók szokták folyamatosan lefikázni a mostani irányzatokat.

2015. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Amen, pont ezt akartam mondani.
2015. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

kezdjük ott, hogy a klasszikus rock and roll az chuck berry, elvis presley, little richard és buddy holly. az általad felsoroltak zöme pop-rock, hard rock meg heavy metal.


kérdésedre válaszolva: azért nem találsz, mert az emberek hihetetlenül ostobák és igénytelenek, elég nekik az x-faktor és az eurovízió.

2015. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
szar az összes. hallgas death metalt.!
2015. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindet szeretem.

Ehhez pluszba jöhet a metál és a rock zene összes alfaja. ^^

Nem vagy egyedül.


16/L

2015. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,

egyébként #3-as én is imádom a Queent! ^^

2015. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
3. Vagyok! Igazad van 4-5! És örülök hogy más is van itt Queen kedvelő :)
2015. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!