Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani rock és...

Tudnátok ajánlani rock és metál zenekarokat légyszi?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem ártana szűkíteni a kört, mert egy Thy Catafalque meg egy Bring Me The Horizont közel nem ugyanaz a kategória...
2015. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
egy még "Cacophony"
2015. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező épp azt szerette volna, hogy mindenféle jöjjön. Most már tényleg jó sok jött, de mondjuk rockot is mondtál, ott aztán lehetne végképp elkezdeni a 601-as évektől, és sorolni napestig.
2015. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
20:15 azt akartam , hogy rockból és metálból is mindenféle jöjjön
2015. márc. 25. 20:04
 15/17 anonim ***** válasza:

No jó. hát akkor...

Finntroll, Ensiferum, Dalriada, Virrasztók, Niburta, Kylfingar, Amon Amarth, Wintersun, Trollfest, Korpiklaani, Tyr, Moonsorrow, Alestorm, Carach Angren, Bathory, Gorgoroth, Dimmu Borgir, Mayhem, Dark Funeral, Carpathian Forest, Fagyhamu, The GazettE, Versailles, Mejibray, Babymetal, Girugamesh, Jupiter, Placebo, Get Scared, Marilyn Manson, Motionless in White, Tankcsapda, Slipknot, Snow White's Poison Bite, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Green Day, Paramore, 30 Seconds to Mars, AC/DC, Fit For Rivals, Atreyu, Blessthefall, Végbélszakadás, Fostartály, Cannibal Corpse, Akela, Thy Catafalque, Bornholm, Ahriman, Tymah, Betraying The Martyrs, Burzum, GuilThee, Happy Days, KerecsenSólyom, Lifelover...

Remélem megteszi. Kicsit össze-vissza, de van black metáltól kezdve metalcore-on át a pop-rock-ig.

2015. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Magyarokat senki se írt......

Ossian, Kalapács, Moby Dick, Road (én ezeket szeretem)

2015. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tom Benko ***** válasza:
De.
2015. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!