Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a hangomról?

Mi a véleményetek a hangomról?

2015. márc. 15. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A gitárodat könyörögm hangold be vagy gyakorolj többet, olyan fals hangok voltak, hogy a hideg kirázott, a rossz értelemben, kajak nem hallgattad végig utólag?? Nagyon gáz.

Az angol kiejtésed rémesen magyar, a gitár jóval hangosabb volt, te meg halk a legtöbbször, amúgy szerintem nincs az énekhangodban semmi érdekes vagy egyedi, milliószor jobb amatőr énekesek vannak youtube-on. Meg kevésbé hamisak.

2015. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! :)
2015. márc. 16. 06:44
 3/8 anonim ***** válasza:

A hangod nem rossz...

de ahogy az elôzô írta, kiejtés és a hangolásal probléma van.

2015. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mentségemre szóljon, hogy másfél éve nem cseréltem húrt. Lehet ráférne, ezekszerint. :D Na következő alkalommal magyart éneklek és szigorúan új húrokkal. :)
2015. márc. 16. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket :)
2015. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a gitározás borzasztó, a kiejtésed röhejes. a hangodat nem lehet megítélni egy olyan "szám" alapján amiben kb. 4 hang van bár az is hallható, hogy az a pár hang is totálisan rosszul van képezve.

keress olyan számot, amiben lehet is valamit énekelni, és ha énekelni szeretnél, keress énektanárt, mert ez így önégetés.

2015. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem gáz szerintem a hang. :D Oké, hogy rossz dalt választottam de az önégetés szerintem abszolút nem itt kezdődik, hanem a zeneileg abszolút képzetlen "megasztár jelölteknél, például. Az építőkritikákat meghallgatom, de ez inkább névtelen beszólásnak tűnik, kedves hatos.
2015. márc. 16. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:

pedig nyugodtan veheted konstruktív kritikának, én ezzel foglalkozom.

persze, vannak nálad sokkal rosszabb énekesek is, ez tény.

2015. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!