Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még normális ember, aki...

Van még normális ember, aki ezt nem szereti? (AK26)

Figyelt kérdés

Tudom, véleményt tartsam meg magamnak. Oké..

Szóval. (Volt) barátnőm fanatikus AK26 rajongó lett vagy mi, 12 évesen. Nos, nagyon szép hogy az (új) 15 éves barátnőjével ezt hallgatják, meg az AK26 a példakép. Ez vicc. :D És ő mondja, hogy nekem nincs ízlésem, mert nem hallgatok olyan "zenét" amibe csak beszélnek szinte. :(

Van itt még valaki, aki "normális"?:/


2015. márc. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Az egész Real Trill Music-os bagázs egy nagy kabaré, nem csak az AK26. Kell hozzá egy magas fokú ízléstelenség, és együgyű mélyproliság hogy ezek valaki hallgatni tudja.
2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Majd kinovi. Minden tininek van 'lazado' korszaka, neki most ebben fejezodik ki.
2015. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem a társadalom miért lett ilyen hogy kritizálja egymást hogy mit hallgat. Mindenkinek saját ügye és döntése. Te sem vagy normális mert kritizálod, de ő sem hogy ráerőltetné azt amit ő hallgat...
2015. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom. Én többnyire olyan zenéket hallgatok, amiben nincs ének/rap és sosem éreztem magam emiatt abnormálisnak.
2015. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jónás a Pap ***** válasza:
55%
Attol mert valaki ak26-ot hallgat azert nem normális ember?? Mindenki azt hallgat amit akar. Nyilvan vannak olyan Ak27-osok akik ilyenek.meg olyanok. Nem kell es nem is nem is lehet általánosítani igy.
2015. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!