Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még ilyen rapperek?

Vannak még ilyen rapperek?

Figyelt kérdés

mint a 90-es években Snoop Dogg, Ice Cube stb. (2pac-ot nem véletlen nem írom mert olyan nincs és nem is lesz). az a fajta stílus és nem pedig ezek az új popbu zikkal összeállt rapperek. Snoop Doggból is mi lett....vannak hiteles néger rapperek mint a 90-es években amikor még nem csak a nagyzolásról szólt a műfaj?

és lehetőleg ma is csináljanak zenéket.


2015. febr. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2Pac maga volt a popbu zi
2015. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A.C.A.B válasza:
Nem tudom mennyire fog tetszeni, de 2pac csapata, a ,,The Outlawz'' még mindig tevékenykedik. Pontosabban ami megmaradt belőle. Igaz, már csak pár ember maradt meg belőle, de attól még szerintem jó. És a legjobb az, hogy igaz, hogy kevesen vannak már, de a tagok egytől egyig az eredeti tagok közül valók. Külön-külön is rájuk kereshetsz (hussein fatal, e.d.i. aminés young noble a jelenlegi tagok) (young noble neve elsőre furcsa lehet, mert nem volt az alapító tagok közt, de később maga 2pac vette őt be a csapatba). ja és még ott van a szintén volt outlawz tag is: mussolini, más néven big syke. Neki is vannak zenéi, bár már nem tagja a csapatnak. Az itt leírtak közül a legtöbb száma Husseinnek van, valószínűleg. És még annyiból jó, hogy 2pac számokból ismerheted a hangjukat :D (pl. A hit 'em up-ból, vagy a when we ride-ból stb.)
2015. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A.C.A.B válasza:
2-es vagyok. Még esetleg Waka Flocka Flame. Igaz, hogy south-side-hoz tartozik, de attól még az újabb számai egész jók. A régiek nem annyira, főleg nem a gucci mane-nel közös számai, azokat inkább hagyd :D
2015. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaid :) meg is hallgatok most párat
2015. márc. 20. 22:02
 5/8 A.C.A.B válasza:
Tetszett valamelyik? :D
2015. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Outlawz-osak igen, màr egy jó pár szàmot letöltöttem, viszont a Waka Flocka Fame nem jött be. De a többik igen :D
2015. márc. 30. 22:08
 7/8 A.C.A.B válasza:
Akkor jó :D Waka flocka flame-et végül is nem csodálom, hogy nem tetszett. Más mint a többi, meg tényleg sok zene van ami még nekem sem tetszik tőle :D
2015. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metal456 válasza:
Lyold Banks,Daddy Yankee,DMX,Lil Jon abba már nem vagyok biztos hogy ma is zenélnek de nagyon jók
2015. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!