Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vannak oda a lányok/fiúk...

Miért vannak oda a lányok/fiúk az RTM-ért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 15:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ezt nem rég találtam. Egy ősrégi Busta szám még a kőkorszakból, valamelyik anti RTM-es oldalon bukkantam rá :D: https://www.youtube.com/watch?v=q05Gc4lqOf0

Ez meg a #Hot16Challenge-e: https://www.youtube.com/watch?v=dNufXzEc6LU Olyan sokat nem fejlődött az évek alatt :D

2015. febr. 6. 21:33
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Ja. Mostanában nagyon sok ilyen "kisgyerek" hallgatja őt, ami alapvetően nem is baj, csak ugye ebben a korban nem tudják nagyon értelmezni a szöveget (ahogy ti sem). Van néhány olyan ember, aki írni se tud, na akkor szégyenlem, hogy RTM-et hallgatok. Van, akinek ez egy divat, van, akinek (pl nekem) nem. Amúgy sokat fejlődött, most ez nyilván nem stúdió minőségű volt, de a cd-ken érződik. Szerintem 20-11-ben érte el a csúcsot, 20-13 nekem nem nagyon tetszett a flow és a témák miatt, de most újra elérte a csúcsot, és a Rapfather is k**va jó lesz az eddig megjelent dalok alapján.:)
2015. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Oké hogy nem stúdió minőségű, de Tirpa és Aza #Hot16Challenge-e sem az, és az övéké ezerszer jobb :D
2015. febr. 8. 11:56
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

hol életérzés az ertéem? az óvodában? a sok kis habi között?

de az a gond, hogy a garázst is elvitték magukkal.. mi lett furacséből is.. esem szintjét is levitték mégjobban..

remélem ha Esco szabadul, elássa ezt a veréb basztát a földbe.

2015. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

"Mostanában nagyon sok ilyen "kisgyerek" hallgatja őt, ami alapvetően nem is baj, csak ugye ebben a korban nem tudják nagyon értelmezni a szöveget (ahogy ti sem)." - hát persze... Kordik Zsolt művész úr olyan nehezen emészthető, súlyos költeményeket ír, amiket nagyon nehéz megemészteni, a slam poetry-sek elmehetnek a f***ba, tisztára, mint Nemes Nagy Ágnes, nem?


Na, akkor irónia off: ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Nagyon triviális szövegeket ír Mr. Busta, legyen szó bármelyik trekkjéről... Igen, én voltam olyan agyament, hogy végighallgattam csak azért is a trekkjeit, hogy valós képet kapjak Zsolt művészeti tevékenységéről... Egy olyan, súlyos szövegű trekket sem találtam, ami említésre méltó lenne. Tényleg nem rossz indulatból mondom, elfogadom, hogy vannak emberek, akiknek tetszik Mr. Busta stílusa, de azért olyan valótlanságokat ne állítsunk már, hogy nehéz lenne értelmezni a textusait, mert ez nagyon nem igaz...

2015. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Imponál nekik a tajparaszt proliság.
2015. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert menő dolog olyan számokat hallgatni ami teli van káromkodással és nem szól semmiről csak rib#nc, kur#a, b**i stb. Míg Bukta csinálta a kicsit értelmesebb zenéket, akkor meg Siska volt a menő. Persze Siska sokkal jobb rapper Buktánál, de ő már ott hagyta ezt a proli sz#rságot, míg Bukta kb. 35 évesen tolja ezt nagyba.
2015. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
24%

Gondolom azért szeretik mert jó. Ha nem tetszik valakinek az ne ide írja le mert nem ez volt a kérdés.

És a legfontosabb, hogy ha rtm-ről van szó ne egyből Bustára gondoljunk, lehet, hogy valaki Essemet, Fülkét vagy Ak-t hallgat.

Azt írja itt valaki,hogy értelmetlenek a szövegeik,hallgass meg pár Ak26 számot! Mindegyiknek van mondanivalója és nagyon is értelmes a szövegük.

Bustát én sem bírom annyira de van jó zenéje,pl:

https://www.youtube.com/watch?v=9HRiBaXpp_g


Ha már említésre került a HOT16 challenge akkor szerintem Giajjenno a legjobb:

https://www.youtube.com/watch?v=6M1BCQKjXS0


És az Ak zenéiben semmi menőség nincs épp, hogy a menőséget,pávaságot savazzák.

De ha már Bustát fikázzuk, Escobar mennyivel jobb? Ő nem a rappjeiben játssza a gengsztert hanem tényleg az. Szerintem most nincs sok kedve énekelgetni.

2015. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
utolsó, nagy riltrill fan lehetsz, ha még azt sem tudod hogy esem a garázsban van, amit tönkre is tett sajnos..
2015. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

tűzben edzett férfi.. nem is tudom ki hívta ki a westendben a yardot pajára..:D

Esco sem véletlen lett pont most bevitetve, abban is ennek a mocsoknak a keze van.. Esco legalább arról rappel amit meg is élt meg nem a BÉRELT audival meg bömössel villog mint a miszter...

2015. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!