Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vannak oda a lányok/fiúk...

Miért vannak oda a lányok/fiúk az RTM-ért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Mert már a csapból is ez a sz4r folyik és "menőnek" érzik magukat ettől...

ezt ex RTM-fanként mondom :D

nem is értem, hogy hallgathattam ilyet...

2015. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy lehet ilyen szarokat hallgatni :D Egy értelmes dalszövegük nincs :D
2015. febr. 1. 16:10
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert fogyasztói társadalomban élünk, és a potenciális fogyasztó instant dolgokat vásárol, fogyaszt. AZ RTM is mirelit zenéket gyárt, amik igazából nem is szellemi alkotások, hanem szellemi fogyasztói cikkek. Az emberek többsége nem szeret gondolkodni, az átlagos fogyasztónak nincsen esztétikai érzéke, az átlagos fogyasztó könnyen emészthető, gyorsan fogyasztható termékeket szeretik. Ezért vannak oda érte.
2015. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Én szeretem néhány számukat, szerintem nem szar. Ők se szólják le, amit ti hallgattok, akkor ti se, amit ők. :)
2015. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Azért mertmost ez a yolo meg szveg a pávák közt.
2015. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Az RTM egy életérzés ha elhiszed ha nem :)

És Garage,Rico,Black is jó :)

2015. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

És nem vagyok divat hallgató...

Mást nem is hallgatok...

Már majdnem 3 éve :)

2015. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem 3 hanem 4
2015. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

"Mást nem is hallgatok" - hát, kisapukám, te elég szűk látókörű lehetsz, vagy még gyerek. Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor teljesen ráakadtam a Nirvana zenéire. Kb. ez 9-12 éves korom között volt. Azóta is hallgatom a zenéjüket, de mellette sok mást is.


Meg az RTM egy életérzés... Nagyon remélem, hogy még csak egy gyerek vagy (vagy egy nagyon fiatal kamasz), mert akkor még nem késő!

2015. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
RTM életérzés? Tudod miszter bukta szerint mi az rtm életérzés? Amikor rivora vodkát iszol. A sok kis gyopár meg nyoma ezt a baromságot. :DDDD
2015. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!